אודות

מי אני?

היי, שמי אורן ביטרמן ואני הבעלים והמנכ”ל של חברת OBI שרותים פיננסים בע”מ המעניקה שירותי ליווי וייעוץ פיננסי עסקי ואישי. אני בן 45, נשוי+3 ילדים.

במהלך 20 השנים האחרונות חייתי יום יום בעולם הפיננסיים. התחלתי את דרכי המקצועית כרואה חשבון במספר משרדים ובמשך 13 שנים  זכיתי לעבוד במשרד רואי החשבון המוביל בארץ (EY) בעמדת ניהול בכירה. עסקתי במתן שירותים פיננסיים רבים ומגוונים, בהם ביקורת, שירותי מיסוי, ייעוץ, ניהול סיכונים, ליווי הנפקות, בדיקות כלכליות ועוד.

זכיתי ללוות  מקרוב כרואה חשבון חברות ענק כמו כלל, מגדל, הפניקס, קבוצת אלבר, קבוצת אדגר, פסגות בית השקעות, הלמן אלדובי, אפסילון בית השקעות ועוד הרבה אחרות במגוון רחב מאוד של תחומים וגדלים. השתתפתי באין ספור ישיבות דירקטוריון והנהלה במספר עצום של חברות באופן קבוע. בדרך זאת, הכרתי באופן אישי מנהלים בכירים, דירקטורים, בעלי שליטה וגם טייקונים במשק הישראלי.

כשהסתובבתי ביניהם התחלתי להבחין בגישה המיוחדת שלהם וללמוד בקפידה את ההרגלים המנצחים אשר הופכים כל עסק למצליח. הבנתי שהצלחה של עסק היא לא “מזל”. היא אסטרטגיה ברורה, ואין שום סיבה שלא תהיה לי אחת כזאת גם בביתי, בתוך התא המשפחתי שלי, שהרי הוא עסק לכל דבר.

את סט ההרגלים שאימצתי החלטתי להכניס גם אלי הביתה והתוצאות כמובן לא איחרו לבוא. פיתחתי במהלך השנים שיטה סדורה ומתודולוגיית עבודה שהביאה אותי לביטחון כלכלי ויצרה עבורי מגוון רחב של מקורות הכנסה עובדים שמספרם רק עולה משנה לשנה.

הרקע מעבודתי השוטפת, פיתוח היכולות המתמיד, הכשרות נוספות שעברתי בשלל רחב של תחומים כמו נדל”ן בארץ ובחו”ל, מימון, שוק ההון, יזמויות, התפתחות אישית ועוד, גרמו לי לקפוץ למים ולבצע עסקאות נדל”ן מורכבות והשקעות רבות ומגוונות.

גיבשתי  ארגז כלים רחב אותו החלטתי, בשלב מסוים, גם להעביר לאחרים. הבנתי שהדרך שעברתי לא הייתה לשווא ולמעשה היא הובילה אותי לשליחות שלי בעולם שהיא:

לעזור למספר רב של עסקים ומשפחות לממש את הפוטנציאל הגלום בהם בכדי שיוכלו להמריא פיננסית.

השכלה וניסיון מקצועיים

רואה חשבון מוסמך וחבר בלשכת רואה החשבון בישראל משנת 2008

תואר ראשון BA בחשבונאות ומנהל עסקים

בוגר תכנית פיתוח מנהלים בקלוג רקאנטי, אוניברסיטת תל אביב

בוגר קורסי העשרה רבים בתחומי ה:

 • התפתחות אישית
 • יזמות עסקית
 • נדל”ן בישראל
 • נדל”ן בחו”ל
 • שוק ההון
 • משא ומתן
 • פרזנטציות ועמידה מול קהל
 • פיתוח ניהולי
 • נכסים דיגיטליים ושיווק אינטרנטי
 •  ועוד

16 שנות עבודה במשרדי רואי חשבון מובילים בארץ

חניכה של עשרות רבות של מתמחים לראיית חשבון

2 תארי הצטיינות כלל משרדיים במשרד לראיית חשבון הגדול ביותר בארץ

העברת הדרכות רבות במגוון רחב של תחומים מקצועיים

ליווי של מאות משפחות ועסקים  לצמיחה כלכלית והמראה פיננסית

אני מאמין

החלום שלי הוא להפוך אתכם להיות המנכ”ל של עצמכם בחיים הללו.

אני מאמין ששליטה במצב הפיננסי היא דבר הכרחי לכל עסק ולכל משפחה במדינה הזאת ובכלל בעולם. הטמעת הרגלים פיננסיים נכונים יכולים להוביל כל  אחד וכל מערכת להמראה פיננסית ובטחון כלכלי.

אין לי ספק שהדרך שעברתי, הניסיון שצברתי והכלים שפיתחתי יכולים לעזור להרבה מאוד אנשים להתקדם ולצאת ממצבים של תקיעות פיננסית, חוסר צמיחה מספק, דשדוש או אפילו מצבי משבר.

הצלחה היא לא “פוקס”. אין פה מזל. מזל צריך להיות המרכיב הנוסף ולא המרכיב העיקרי בתכנית הכלכלית שלכם. אני בטוח שהידע שאני מחזיק בו  יכול לשמש גם אתכם ולהוות קיצור דרך ענקי בדרך לבטחון הכלכלי שלכם, לכן חבל שלא תנצלו אותו.

מניסיוני, כשבחרתי להיעזר באנשי מקצוע טובים תמיד חוויתי קפיצות קוונטיות. “מה היה קורה אם הייתי יודע לפני 10 שנים מה שאני יודע היום” זהו משפט שמתנגן בראשי הרבה פעמים. האמת היא, שהוא מתנגן בראשם של הרבה אנשים לאחר שעברו איתי תהליך ליווי. לעיתים מספר השנים שהם מציינים במשפט הזה גבוה בהרבה, אבל המשפט הזה פשוט חוזר כל פעם. ועל זה נאמר המשפט: “אתה לא יודע מה שאתה לא יודע, עד שאתה יודע”.

אני מאמין שאיש מקצוע טוב, יוכל בדרך כלל לתת לכם את המקפצה לשלב הבא ויקצר לכם זמנים באופן משמעותי וזמן, להזכירכם, הוא המשאב הכי חשוב שלנו בחיים.

כהרגל קבוע, אני נוהג לעטוף את עצמי באנשי מקצוע טובים אשר מספקים לי פתרונות מצוינים לחוסר הידע, חוסר הזמן וחוסר היכולת שלי לעשות הכל.

מזמין גם אתכם לנהוג כמוני ולקבוע איתי פגישת ייעוץ בחינם.

האזינו לפודקאסט שקיימתי עם ערן שטרן

להפוך את ה"לא" ל"כן"

אורן ביטרמן הוא רואה חשבון והבעלים של  OBI- הנתיב המהיר להמראה פיננסית, המעניקה ללקוחותיו ליווי צמוד למציאת פתרונות ודרכים יצירתיות להגדלת ההון העצמי, שיפור תוצאות והמראה פיננסית תוך חתירה לחופש וביטחון כלכלי. לאחר 13 שנים בתפקידי ניהול בכירים באחת מהפירמות הפיננסיות המובילות והגדולות בעולם, הוא החליט לעשות שינוי ולצאת לדרך עצמאית.

בשיחה שלנו, תוכלו לשמוע:

 • מהו ההרגל השבועי הכי מהותי שהשפיע יותר מהכל על ההצלחה הכלכלית שלו
 • איך לעבור ממצב של הישרדות למצב של צמיחה
 • מה עזר לו לפתח לעצמו מקורות הכנסה רבים
 • מה היה הצעד הראשון שעשה להקמת העסק שלו
 • למה ידע בחינם אף פעם לא יעזור לנו באמת לעשות שינוי
 • איך מתמודדים עם הפחד משינוי
 • איזה שאלות קריטיות צריך לשאול את עצמנו לפני קבלת החלטות חשובות

האזינו לפודקאסט שקיימתי עם שחר קאיקוב

מנפצים את תקרת הזכוכית

פודקאסט מנפצי תקרות הזכוכית,

בו נחשפים סודות ההצלחה של האנשים שעשו זאת ובענק!

כאן תקבלו את הכלים, הידע וחשיפה לתכנים,

שיעזרו לכם לנפץ את תקרת הזכוכית שלכם בחיים ובעסקים.

ומה מחכה לכם בפודקאסט הזה:


– למה רוב העסקים לא מצליחים בניהול הפיננסי שלהם?

– האם אנחנו מבינים את חוקי הכסף, ומה רוב האנשים לא רואים שהעשירים כן?

– איך מנהלים את הכסף בבית ובעסק בצורה נכונה?

– האם אפשר לגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך, ואיך עושים את זה?

זה ועוד דברים נוספים מחכים לכם בפודקאסט המרתק עם אורן ביטרמן!