המלצות

"היום אני מרגישה שאני במקום הרבה הרבה יותר חזק...קיבלתי את הכלים של איך לעשות את זה...זה מידע שבאמת שווה זהב!"

"אני יודע איך להתנהל נכון יותר מול הבנקים ולהתנהל ולדעת איך למנף נכון יותר את הקלפים שנתנו לי"

"לפני הקורס הייתי בלע ידע בסיסי אבל תכלס לא באמת הבנתי. כל בן אדם שרוצה לקחת את עצמו כמה צעדים קדימה חייב את הקורס הזה"

"אני מכירה את אורן כבר שנתיים ומאז התפתחו החיים ב180 מעלות לטובה...החיים השתנו מקצה לקצה...הפכתי משכירה לעצמאית...אנחנו בשליטה על הכסף "

"כבר אחרי השיעור הראשון ראיתי את התוצאות...הייתי סקפטית והתלבטתי בעבר...איך שהתחיל הקורס נשמתי לרווחה..שווה כל שקל ואף יותר"

"לפני הקורס באתי כבן אדם שעבד בעסק...קיבלתי הרבה כלים איך להיות מנהל בעסק ולא רק עובד בעסק...פרקטי נכון ויעיל... הכסף שלי קיבל מענה!"

"ביצעתי את ההשקעה הראשונה שלי בנדל"ן...אל תתלבטו, פשוט תגיעו ותקבלו כלים שיצמיחו את העסקים שלכם!...כל רגע מבחינתי היה שווה זהב"

"לא היו לי באמת כלים ...כל מילה שיצאה לאורן מהפה הייתה בשבילי אוצר. עשיתי כל מיני פעולות וייצרתי כסף, זה התחיל ב1,000 והיום זה כבר יותר"

"אם אתה רוצה להתייעל... אתה רוצה לגדול...אתה רוצה להחכים...אתה רוצה לפתח עוד אפיקי הכנסה - זה הבן אדם! אין לך מה להתלבט"

"במהלך הקורס עשיתי משימות... וכבר היו החזרים (נוספים) של בערך 15 אלף שקל...נראה שהקורס מחזיר את עצמו עוד בזמן שאתה לומד בו..."

"קיבלתי פה המון כלים והמון ידע...יצאתי עם הרבה יותר כלים ממה שציפיתי... באחד התרגילים שעשיתי בכתה כבר החזרתי את העלות של הקורס"

אחד הדברים הטובים ביותר שעשיתי בתקופה האחרונה לעצמי ולעסק....בטווח ארוך זה יכול להכפיל לי את העסק. במהלך הקורס צילמתי 3 קורסים דיגיטליים באותו שבוע"

"למדתי לשלוט במספרים, לנהל אותם, לדעת אותם ...לא התזרים מנהל אותי אלא אני מנהלת את הכל וככה עסק טוב עובד"

"גייסתי אשראי מהבנק...הצלחתי להוריד את הריבית באמצעות טכניקות שלמדתי בקורס...אני ממש ממש ממליץ להצטרף "

"נורא פחדתי מכסף...היום אני במקום הרבה יותר יציב...אני הרווחתי הרבה יותר, הכנסתי כמה ספרות הרבה יותר אחרי.. "

"לכל מי שכספים וחשבונות עושה לו בלאגן בראש מצאתי פתרון וקוראים לו אורן...התגברתי על כל נושא ניהול הכספים והחשבונות ואפילו התחלתי להנות מזה"

"...קיבלנו 7 רמות יותר ממה שציפינו..ואם אתה לקוח של אורן, הוא דואג ואחראי לך כמו בן משפחה...זה הרבה יותר מסתם ייעוץ, זה משנה חיים"

"הבן אדן לא הפסיק להפתיע אותי מבחינת רעיונות...עוד לא עבר אפילו ו 24 שעות מאז הפגישה...ותודה לאל דברים מתחילים לקרום עור וגידים "

"לקח לי כמה פעמים עד שהשתכנעתי...יצאתי ממנו עם תכנית פרקטית מעשית לאיך ומה אני עושה גם הרבה שנים קדימה...הוא נתן לי בהירות כלכלית... "

"כמה סדר נעשה לי בראש...אורן ליווה אותי לרכישת דירה ראשונה בחיי...מקצוען אמיתי שיודע ללווות, לבנות דרך, לשמור על ראש פתוח..."

"הוא מנטור...הוא חבר והאני יכול להשתמש בו לכל צעד ותהליך בחיים...ראיתי בן אדם שרוצה לעזור לאנשים...זה נתן לי לפתוח מבערים קדימה"

"זה נותן הרבה בטחון לדעת שיש מישהו שמבין ומקצועי שעוזר לקבל את ההחלטה הנכונה לגבינו - מהי הדרך הפיננסית הנכונה"

"אורן לימד אותנו איך למנף את הכספים שיש לנו כדי שנוכל להשקיע ולהרוויח יותר כסף עם ההון שכבר קיים אצלנו."

"אורן עזר לנו מאד לגרום לדברים לקרות. הרגשנו שיש לנו אוזן קשבת, שיש לנו מישהו שתומך בנו, שאפשר לסמוך עליו."

"אורן הוא מקצוען אמיתי שהציג לנו יעדים, מטרות ומשימות תוך כדי התחשבות ברצונות שלנו ובמה שמתאים לנו."

"אורן פתח לנו את הראש ועזר לנו להבין עוד דרכים של איך אפשר לעשות את זה בצורה נכונה וחכמה יותר."

"ישר התחברתי לתוכן של אורן. תוך כדי הפגישה גיליתי אדם עם מלא ידע ונסיון שמדבר בגובה העיניים והכי תכלס בעולם."

"אורן ביטרמן, בנאדם ענק שנותן את כל כולו בשבילך - בעל העסק, כדי שתיקח את הכסף שלך ותמנף אותו"

"קיבלנו המון רעיונות, עצות בייעוץ הפיננסי, בתובנות ובדרכים כיצד למנף את הכסף ואיך להשתמש בו בצורה יעילה ונכונה יותר"

"אורן מלמד אותי לעשות כסף ממה שיש לי... ידע זה כח ולאורן יש את הידע לעזור לי לייצר כסף בלי מאמץ"

"אני כל פעם יוצא מכאן עם הרגשה כמה טוב שהתחלתי את התהליך עם אורן...אני רק בן 27 חושב מה ללמוד בהמשך והדבר הזה שווה יותר מכל תואר"

"חיפשתי את הבן אדם שראה את מה שקורה בקצה המנהרה ויכול להראות לי את מה שאני מפספס...ציפיתי למקצוען וקיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי ..."

"הגענו מאוד הססנים...אורן היה קיצור דרך ענק מבחינתנו בדרך לשפע כלכלי.... הוא לא רק לוקח אותך לבאר אלא נותן לך את הדרך להוציא משם מים..."

"בסופו של דבר הצלחתי לקנות 2 דירות בבאר שבע...כבר הצלחנו להשכיר אותן...הן יניבו גם במכירה שלהן ועם הכסף הזה אוכל לרכוש עוד דירות"

"...בשבילי אורן הוא הרבה מעבר למנהל בדימוס, בשבילי הוא מורה דרך ומנטור לחיים...אני יכול לשתף שהמון החלטות בחיים שקיבלתי, התייעצתי איתו"

"התכנית שבנינו יחד עם אורן צריכה להביא אותנו למצב בו ההכנסות הפסיביות שלנו הן בגובה ההוצאות שלנו...התחושה של שותפות, הרגשנו שהכנסנו שותף חדש לעסק שלנו"

"זכיתי להכיר בן אדם מאוד מחוייב, מאוד מקצועי, מאוד יסודי, מאוד יצירתי. בן אדם שלוקח את הלקוחות שלו למקומות ושיאים מטורפים מבחינה פיננסית"

"היה לי אתגר פיננסי...ראיתי את הערך שאורן מביא גם בחשיבה האסטרטגית לטווח הארוך וגם בפתרונות הטקטיים הנקודתיים...מקצועיות ושירות ברמה של החברות הגדולות"

"אורן זה אחד האנשים הרציניים והאחראיים ביותר שראיתי...זה היה הבחור המושלם ונורא כאב לי שהוא עזב... " באמת שהיה לי כיף לעבוד איתו