fbpx

איך לצאת מהמינוס בעסק

להגדיל את מספר
מקורות ההכנסה

נחתור יחדיו ליצירת מקורות הכנסה רבים ונמקסם את הכסף הקיים שלכם בשלל דרכים יצירתיות, נבצע השקעות חכמות ונייצר ערוצי הכנסה פאסיבית

לפתח גישה
של טייקונים

נפעיל מודלים עסקיים שיהפכו את ההמראה הפיננסית לדרך חיים וישנו את האופק הכלכלי שלכם באמצעות ידע פיננסי פרקטי שכולל כלים, מיומנויות והרגלים משני חיים

להגדיל את
שורת הרווחים

נטמיע בחייכם סט כלים משני חיים לניהול פיננסי יעיל באמצעותם תשלטו באופן מוחלט בתזרים, תלמדו כיצד להרים כסף מהרצפה ולהחזיר את זה שבורח דרך האצבעות בלי להרגיש

לשפר את מערך
ההגנות הכלכליות

נבצע התייעלות בכל הצד פנסיוני והביטוחי לכל המשפחה לשיפור ההגנות הכלכליות שלכם בכדי לקבל הגנות ביטוחיות מקסימליות ולמנוע כפל ביטוחים ועלויות ביטוח מיותרות

תוכן עניינים

ניווט במבוך הפיננסי: אסטרטגיות להעביר את העסק שלך מהאדום לירוק

בנוף העסקי הסוער, רווחיות לא תמיד משתווה ליציבות פיננסית עבור בעל העסק. זה לא נדיר שיזמים מוצאים את עצמם במצב מביך של הפעלת מיזם שנראה מוצלח תוך כדי טובעים בחובות. איך זה קורה? מה גורם לעסק להחליק למינוס, למרות יצירת רווחים? חשוב מכך, כיצד ניתן לצאת מהמצב המעורער הזה?

הבנת דילמת הגירעון

גירעון בעסק יכול לנבוע ממקורות שונים, לעתים קרובות אורבים מתחת לפני השטח של הצלחה לכאורה:

ניהול כושל של הכספים

אחת הסיבות העיקריות מאחורי בעל עסק רווחי המתמודד עם חובות היא ניהול פיננסי לקוי. זה יכול לכלול הוצאה מופרזת, אי מעקב יעיל אחר ההוצאות או הזנחת תכנון התחייבויות פיננסיות עתידיות.

בעיות תזרים מזומנים

גם אם עסק רווחי על הנייר, תזרים מזומנים לא סדיר עלול להוביל לגירעון. דחיית תשלומים מלקוחות, הוצאות בלתי צפויות או עלויות תקורה גבוהות יכולים כולם לתרום למצוקות תזרים מזומנים.

מבנה חוב לא נוח

בעוד שחוב יכול להיות כלי רב ערך לצמיחת העסק, תנאי הלוואה לא נוחים וריביות גבוהות עלולים להוביל במהירות למצוקה כלכלית.

טיפים לחזרה למסלול

בדוק את הכספים שלך באופן קבוע: התחל בבדיקה מדוקדקת של הדוחות הכספיים שלך כדי לזהות אזורים של הוצאות יתר, חוסר יעילות או אי סדרים. זה יספק תובנות היכן יש צורך בהתאמות.

הערך את החוב שלך

בדוק את ההלוואות הקיימות שלך, תנאיהן ושיעורי הריבית. בדוק אפשרויות כגון איחוד חובות או מימון מחדש כדי להפחית את תשלומי הריבית ולייעל את מבנה החוב שלך.

נהל את תזרים המזומנים בחריצות

יישם נוהלי ניהול תזרימי מזומנים חזקים, לרבות הוצאת חשבוניות מיידית, ניהול משא ומתן על תנאי תשלום נוחים עם ספקים ושמירה על עתודת מזומנים לעמידה בתקופות דלות.

הפעל שליטה על הוצאות

צמצם עלויות מיותרות ושנה משא ומתן על חוזים עם ספקים כדי להבטיח עסקאות טובות יותר. תעדוף הוצאות שתורמות ישירות לייצור הכנסות ושקול חלופות להוצאות לא חיוניות.

התמקדות בשיווק ומכירות

השקיעו באסטרטגיות שיווקיות כדי למשוך לקוחות חדשים ולשמור על לקוחות קיימים. שפר את מאמצי המכירות שלך על ידי חידוד הצעת הערך שלך, מיקוד לפלחי שוק רווחיים וטיפוח קשרי לקוחות.

בדוק את מודל התמחור שלך

ודא שהתמחור שלך מתאים לביקוש בשוק, לתמחור המתחרים ולערך שאתה מספק. התאם אסטרטגיות תמחור לפי הצורך כדי למקסם את הרווחיות מבלי לוותר על התחרותיות.

צור תקציב חירום

צפה מראש הוצאות בלתי צפויות על ידי הפרשת כספים בתקציב חירום. זה יספק רשת ביטחון בתקופות מאתגרות וימנע עלויות בלתי צפויות לדרדר את הכספים שלך.

שירותים פיננסיים של חברת OBI – הדרך שלך להתאוששות פיננסית

ניווט במורכבות של מימון עסקי יכול להיות מרתיע, במיוחד כאשר מתמודדים עם חובות גוברים ומשאבים מתמעטים.
כאן נכנס לתמונה אורן ביטרמן, יועץ פיננסי ותיק ובעל ניסיון רב בתחום.

עם שירותים פיננסיים של חברת OBI, אתה מקבל גישה להכוונה מותאמת אישית ותובנות מומחים המותאמות למצב הפיננסי הייחודי שלך.

הנה הסיבה שבחירה בשירותים פיננסיים של חברת OBI יכולה להיות הזרז לתפנית של העסק שלך:

רקורד מוכח: אורן ביטרמן מתגאה ברקורד של הצלחה בסיוע לעסקים כמו שלך להתגבר על אתגרים פיננסיים ולהשיג צמיחה. עם הבנה עמוקה של פיננסים וגישה אסטרטגית לפתרון בעיות, הוא מצויד לכוון אותך לעבר יציבות פיננסית.

פתרונות מותאמים אישית: שירותי פיננסיים של חברת OBI אינה מציעה פתרונות מתאימים לכל אחד. במקום זאת, אורן לוקח את הזמן להבין את הנסיבות, היעדים והאתגרים הספציפיים שלך לפני שהוא מכין מפת דרכים מותאמת אישית להצלחה. בין אם אתה צריך ארגון מחדש של חובות, אסטרטגיות לניהול תזרים מזומנים או ייעוץ השקעות, אתה יכול לסמוך על תמיכה מותאמת אישית בכל שלב.

גישה הוליסטית: מעבר לייעוץ פיננסי בלבד, OBI שירותים פיננסים בע”מ, נוקטת בגישה הוליסטית לבריאות הפיננסית של העסק שלך. אורן משתף איתך פעולה כדי לטפל בבעיות הבסיסיות, לייעל את התפעול ולטפח תרבות של זהירות פיננסית בארגון שלך.

תמיכה מתמשכת: השגת יציבות פיננסית אינה תיקון חד פעמי – היא דורשת ניטור, התאמה וחידוד מתמשכים. עם השירותים הפיננסיים של חברת OBI, יהיה לך שותף מהימן לצידך, המספק תמיכה, הדרכה ומומחיות מתמשכת כדי לנווט ביעילות את המורכבות של מימון עסקי.

לסיכום – איך לצאת מהמינוס בעסק

אמנם המסע מהאדום לירוק עשוי להיראות מרתיע, אבל הוא לא בלתי עביר – עם האסטרטגיות הנכונות והתמיכה במקום. על ידי נקיטת צעדים יזומים כדי לנהל את הכספים שלך, לייעל את התפעול ולחפש הכוונה מומחים בעת הצורך, תוכל להחזיר לעצמך את השליטה בגורל הפיננסי של העסק שלך.

בחר בשירותי ייעוץ פיננסי של חברת OBI עבור שותף המחויב להצלחתך, וצא לדרך לקראת יציבות ושגשוג פיננסיים מתמשכים. עם הניסיון העשיר והגישה האישית של אורן ביטרמן, יהיו לך הכלים והמשאבים הדרושים כדי לנווט בבטחה במבוך הפיננסי.

איך לצאת מהמינוס בעסק - שאלות תשובות

 ישנם מספר סיבות שעסק רווחי עשוי להימצא במצב של חובות פיננסיים, כולל ניהול פיננסי לקוי, בעיות בתזרים המזומנים, תנאי הלוואות לא טובים, והוצאות בלתי צפויות.

צעדים שניתן לנקות כדי לצאת מהמינוס כוללים ביקורת שוטפת של הפיננסים, ניהול תזרים מזומנים יציב, ניהול וריכוז על הוצאות, בדיקה של מודל המחירים, ויצירת תקציב חירום להתמודדות עם הוצאות בלתי צפויות.

 OBI שירותים פיננסים בע”מ מציעה יתרונות מרכזיים כוללים יכולת ליווי מותאם אישית, ניסיון מוכח בעזרת עסקים להתמודד עם אתגרים פיננסיים, גישה הוליסטית שמשקפת את רמת ההבנה הרחבה של הפיננסים והתמיכה המתמשכת בעזרת הלוואות, מניהול מקורי ועוד.

אורן ביטרמן

הבעלים והמנכ”ל של חברת OBI שרותים פיננסים בע”מ המעניקה שירותי ליווי וייעוץ פיננסי עסקי ואישי. אני בן 45, נשוי+3 ילדים.

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

נרקיס הזמרת
נרקיס הזמרתלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"לכל מי שכספים וחשבונות עושה לו בלאגן בראש מצאתי פתרון וקוראים לו אורן...התגברתי על כל נושא ניהול הכספים והחשבונות ואפילו התחלתי להנות מזה"
אפרת שטרן
אפרת שטרןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"היום אני מרגישה שאני במקום הרבה הרבה יותר חזק...קיבלתי את הכלים של איך לעשות את זה...זה מידע שבאמת שווה זהב!"
גיל ברנמילר
גיל ברנמילרלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אני יודע איך להתנהל נכון יותר מול הבנקים ולהתנהל ולדעת איך למנף נכון יותר את הקלפים שנתנו לי"
רוני הירשמן
רוני הירשמןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"...קיבלנו 7 רמות יותר ממה שציפינו..ואם אתה לקוח של אורן, הוא דואג ואחראי לך כמו בן משפחה...זה הרבה יותר מסתם ייעוץ, זה משנה חיים"
יובל אטיאס
יובל אטיאסלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"הוא מנטור...הוא חבר ואני יכול להשתמש בו לכל צעד ותהליך בחיים...ראיתי בן אדם שרוצה לעזור לאנשים...זה נתן לי לפתוח מבערים קדימה"
ארי ויעל בן אור
ארי ויעל בן אורלצפייה בסרטון לחץ כאן
קרא עוד
"כבר אחרי השיעור הראשון ראיתי את התוצאות...הייתי סקפטית והתלבטתי בעבר...איך שהתחיל הקורס נשמתי לרווחה..שווה כל שקל ואף יותר"
גיל רודה
גיל רודהלחץ כאן לצפייה בסרטוןם
קרא עוד
"היה לי אתגר פיננסי...ראיתי את הערך שאורן מביא גם בחשיבה האסטרטגית לטווח הארוך וגם בפתרונות הטקטיים הנקודתיים...מקצועיות ושירות ברמה של החברות הגדולות"
פיליפ בינאמינסון
פיליפ בינאמינסוןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אם אתה רוצה להתייעל... אתה רוצה לגדול...אתה רוצה להחכים...אתה רוצה לפתח עוד אפיקי הכנסה - זה הבן אדם! אין לך מה להתלבט"
שחר קאיקוב
שחר קאיקובלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"חיפשתי את הבן אדם שראה את מה שקורה בקצה המנהרה ויכול להראות לי את מה שאני מפספס...ציפיתי למקצוען וקיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי ..."
הקודם
הבא

שירותים נוספים

התחל צ'אט
צריך עזרה?
היי.
איך אוכל לעזור לך?