השרותים שלנו

קורס פיננסי

הנבחרת שלנו מעניקה לכם בעלי העסקים את כל הידע והכלים והניסיון בנקום אחד “קורס פיננסי” אותו לא קיבלנו בבית-הספר\תיכון\מכללה\אוניברסיטה וממוקדת להכשיר בעלי עסקים להיות מאסטרים בפיננסים. מאסטר בפיננסים קודם כל אוהב כסף, יודע לעשות תכסף וגם יודע לנהל כסף!

ייעוץ עסקי ופיננסי לעסקים

המטרה שלנו היא להעניק לכל עסק שאנו פוגשים בדיוק את הצרכים שלו. אנו ממוקדים ראשית באיתור מוקדי הבעירה בעסק ומתחילים לטפל בהם אחד אחד. מסגרת הליווי שלנו מעניקה פתרונות של 360 מעלות לכל עסק עמו אנו בוחרים לעבוד. למידע נוסף בנושא ייעוץ עסקי בקרו באתר!

תוכנית פיננסית

במדריך המקיף הזה, נחקור את מרכיבי המפתח של תוכנית פיננסית, נדון באסטרטגיות לבניית תוכנית מוצלחת, ונספק תובנות וטיפים חשובים לניהול מושכל של הכסף שלך. עם הידע והכלים הניתנים, תקבל סמכות להשתלט על הכספים שלך ולסלול את הדרך לעבר עתיד פיננסי מזהיר יותר.

ייעוץ כלכלי לעסקים ומשפחות

מדריך מקיף זה מתעמק בתחום הייעוץ הכלכלי והפיננסי, בוחן את משמעותו עבור עסקים, עצמאים ומשפחות כאחד. מהבנת מהות הייעוץ הכלכלי ועד להבהרת תפקידו של יועץ פיננסי ותיק כמו אורן ביטרמן,

מימון וגיוס אשראי

OBI שירותים פיננסים בע”מ הוא מרכז שירותי פיננסים מוביל המתמחה בתחום מימון וגיוס אשראי לעסקים ועצמאיים. באמצעות ייעוץ מקצועי ומותאם אישית, אנו מספקים פתרונות פיננסיים מותאמים לצרכי הלקוח, 

יועץ פיננסי

יועץ פיננסי אורן ביטרמן הוא איש מקצוע ותיק המצויד במומחיות לספק הכוונה פיננסית ואסטרטגיות מותאמות אישית לאנשים ולעסקים. הם משמשים כבעלי ברית מהימנים, ועוזרים ללקוחות לקבל החלטות מושכלות לגבי ניהול הכספים, ההשקעות והמיזמים העסקיים שלהם.