fbpx

“התכנון הפיננסי המשפחתי: כיצד ליצור תכנית שקטה ויציבה לעתיד”

להגדיל את מספר
מקורות ההכנסה

נחתור יחדיו ליצירת מקורות הכנסה רבים ונמקסם את הכסף הקיים שלכם בשלל דרכים יצירתיות, נבצע השקעות חכמות ונייצר ערוצי הכנסה פאסיבית

לפתח גישה
של טייקונים

נפעיל מודלים עסקיים שיהפכו את ההמראה הפיננסית לדרך חיים וישנו את האופק הכלכלי שלכם באמצעות ידע פיננסי פרקטי שכולל כלים, מיומנויות והרגלים משני חיים

להגדיל את
שורת הרווחים

נטמיע בחייכם סט כלים משני חיים לניהול פיננסי יעיל באמצעותם תשלטו באופן מוחלט בתזרים, תלמדו כיצד להרים כסף מהרצפה ולהחזיר את זה שבורח דרך האצבעות בלי להרגיש

לשפר את מערך
ההגנות הכלכליות

נבצע התייעלות בכל הצד פנסיוני והביטוחי לכל המשפחה לשיפור ההגנות הכלכליות שלכם בכדי לקבל הגנות ביטוחיות מקסימליות ולמנוע כפל ביטוחים ועלויות ביטוח מיותרות

תוכן עניינים

כיצד תוכלו ליצור תוכנית פיננסית שקטה ויציבה לעתיד משפחתכם
בהדרכתו של אורן ביטרמן OBI

בעידן של אי ודאות כלכלית ושינויים מהירים, יצירת תוכנית פיננסית מוצקה לעתיד משפחתך חיונית להשגת שקט נפשי וביטחון לטווח ארוך. בין אם אתם חוסכים לחינוך ילדיכם, מתכננים לפרישה או שומרים על הרווחה הכלכלית של משפחתכם, ייעוץ פיננסי מומחה יכול לעשות את כל ההבדל.
אורן ביטרמן, יועץ פיננסי מתמחה ובעל ניסיון עשיר, מציע פתרונות תכנון פיננסי מותאמים שיסייעו למשפחות לנווט במורכבות הניהול הפיננסי ולהשיג את מטרותיהן. בואו לחקור כיצד תוכלו ליצור תוכנית פיננסית שקטה ויציבה לעתיד משפחתכם בהדרכתו של אורן ביטרמן.

החשיבות של תכנון פיננסי משפחתי

תכנון פיננסי משפחתי הוא יותר מסתם ניהול כסף – מדובר בהבטחת הרווחה והביטחון של יקיריכם כעת ובעתיד. על ידי יצירת תוכנית פיננסית מקיפה, תוכל להתייחס לתחומי מפתח כגון תקציב, חיסכון, השקעות, ביטוח, תכנון עיזבון ותכנון פרישה כדי לבנות בסיס איתן לעתיד הכלכלי של משפחתך. בין אם אתם מקימים משפחה, מגדלים ילדים או מתכננים פרישה, ייעוץ פיננסי של מומחה יכול לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות ולנווט בביטחון את מעברי החיים.

כיצד ליצור תוכנית פיננסית שקטה ויציבה

הערכת מצבך הפיננסי: הצעד הראשון ביצירת תוכנית פיננסית הוא להעריך את מצבך הפיננסי הנוכחי. בדוק את ההכנסות, ההוצאות, הנכסים, ההתחייבויות והיעדים הפיננסיים שלך כדי לקבל הבנה ברורה היכן אתה עומד.

הגדר יעדים פיננסיים: זהה את היעדים הפיננסיים שלך לטווח הקצר והארוך, כגון חיסכון עבור מקדמה בבית, מימון החינוך של ילדיך או בניית ביצת קן לפנסיה. הגדרת יעדים ברורים ומדידים תעזור לך להישאר ממוקד ומוטיבציה תוך כדי עבודה להשגתן.

צור תקציב: פתח תקציב ריאלי שמתאים ליעדים ולסדרי העדיפויות הפיננסיים שלך. עקוב אחר ההכנסות וההוצאות שלך, זהה אזורים שבהם תוכל לצמצם או לחסוך יותר, והקצא כספים לחיסכון, השקעות והחזר חובות.

הקמת קרן חירום: בניית קרן חירום כדי לכסות הוצאות בלתי צפויות או כשלונות פיננסיים. שאפו לחסוך בהוצאות מחיה של שלושה עד שישה חודשים בחשבון נגיש כדי לספק רשת ביטחון פיננסית למשפחתכם.

השקיעו בחוכמה: פתחו אסטרטגיית השקעה המותאמת לסובלנות הסיכון, אופק הזמן והיעדים הפיננסיים שלכם. גיוון ההשקעות שלך בין סוגי נכסים שונים כדי למזער את הסיכון ולמקסם את התשואות בטווח הארוך.

הגן על משפחתך: וודא שיש לך כיסוי ביטוחי הולם כדי להגן על משפחתך מפני אירועים בלתי צפויים כגון מחלה, נכות או מוות. בדוק את פוליסות ביטוח החיים, ביטוח הבריאות, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח סיעודי שלך כדי לוודא שיש לך את הכיסוי הדרוש לך.

תוכנית לפרישה: התחל לתכנן את הפרישה מוקדם ככל האפשר כדי לבנות ביצית קן מספיק כדי לתמוך באורח החיים שלך בפרישה. שקול לתרום לתוכניות פרישה בחסות המעסיק, כגון 401(k)s או IRAs, ולחקור אפשרויות חיסכון פרישה אחרות הזמינות לך.

תכנון עיזבון: צור תוכנית עיזבון כדי להבטיח שהנכסים שלך יחולקו לפי רצונך ושיקירייך יטופלו לאחר שנעלמת. עבוד עם עורך דין מוסמך לתכנון עיזבון כדי לנסח מסמכים חיוניים כגון צוואות, נאמנויות ויפוי כוח.

ייעוץ כלכלי למשפחות

אורן ביטרמן מעניק למשפחות ייעוץ כלכלי והכוונה פיננסית מומחים שיסייעו להן להשיג את מטרותיהן הפיננסיות ולהבטיח את עתידן. עם גישה אישית והבנה מעמיקה של האתגרים וההזדמנויות הייחודיות העומדות בפני משפחות, אורן מציע פתרונות מותאמים הנותנים מענה לצרכים ולמטרות הספציפיות של כל משפחה. בין אם אתם חוסכים לחינוך ילדיכם, מתכננים פנסיה או מנווטים בתפניות הבלתי צפויות של החיים, אורן ביטרמן מחויב לעזור לכם לבנות עתיד כלכלי שקט ויציב למשפחתכם.

למה לבחור את אורן ביטרמן כיועץ הפיננסי שלך?

ניסיון ומומחיות: אורן ביטרמן מביא ניסיון ומומחיות של שנים לתפקידו כיועץ פיננסי. עם הבנה עמוקה של שווקים פיננסיים, אסטרטגיות השקעה ועקרונות ניהול עושר, אורן מציע עצות והכוונה נכונה כדי לעזור למשפחות להשיג את המטרות הפיננסיות שלהן.

גישה מותאמת אישית: אורן נוקט בגישה מותאמת אישית לתכנון פיננסי, לוקח את הזמן להבין את הנסיבות, המטרות והעדיפויות הייחודיות של כל משפחה. על ידי התאמת המלצותיו לצרכים הספציפיים של כל לקוח, אורן מבטיח שמשפחות יקבלו פתרונות מותאמים אישית המתאימים למטרותיהן.

שירותים מקיפים: אורן ביטרמן מציע מגוון רחב של שירותי תכנון פיננסי לתת מענה לצרכים המגוונים של משפחות. מתכנון פרישה וניהול השקעות ועד לתכנון עיזבון וניתוח ביטוח, אורן מספק פתרונות מקיפים המכסים את כל היבטי התכנון הפיננסי וניהול העושר.

מחויבות להצלחת הלקוח: אורן מסור לעזור למשפחות להשיג הצלחה כלכלית ושקט נפשי. על ידי מתן תמיכה, הכוונה וחינוך מתמשכים, אורן מעצים את המשפחות לקבל החלטות מושכלות ולהשתלט על עתידן הכלכלי.

לסיכום,

תכנון פיננסי משפחתי חיוני להשגת ביטחון כלכלי ושקט נפשי לטווח ארוך. על ידי יצירת תוכנית פיננסית שקטה ויציבה המותאמת לצרכים ויעדים של משפחתך, תוכל לבנות בסיס איתן לעתידך ולהבטיח כי יקיריך יטופלו היטב. עם ייעוץ וליווי פיננסי מומחה מאת אורן ביטרמן, תוכלו לנווט בביטחון את האתגרים הפיננסיים של החיים ולהשיג את מטרותיכם בראש שקט. השקיעו בעתיד המשפחה שלכם היום והבטיחו מחר טוב יותר עם אורן ביטרמן כיועץ הפיננסי המהימן שלכם.

אורן ביטרמן

הבעלים והמנכ”ל של חברת OBI שרותים פיננסים בע”מ המעניקה שירותי ליווי וייעוץ פיננסי עסקי ואישי. אני בן 45, נשוי+3 ילדים.

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

נרקיס הזמרת
נרקיס הזמרתלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"לכל מי שכספים וחשבונות עושה לו בלאגן בראש מצאתי פתרון וקוראים לו אורן...התגברתי על כל נושא ניהול הכספים והחשבונות ואפילו התחלתי להנות מזה"
אפרת שטרן
אפרת שטרןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"היום אני מרגישה שאני במקום הרבה הרבה יותר חזק...קיבלתי את הכלים של איך לעשות את זה...זה מידע שבאמת שווה זהב!"
גיל ברנמילר
גיל ברנמילרלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אני יודע איך להתנהל נכון יותר מול הבנקים ולהתנהל ולדעת איך למנף נכון יותר את הקלפים שנתנו לי"
רוני הירשמן
רוני הירשמןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"...קיבלנו 7 רמות יותר ממה שציפינו..ואם אתה לקוח של אורן, הוא דואג ואחראי לך כמו בן משפחה...זה הרבה יותר מסתם ייעוץ, זה משנה חיים"
יובל אטיאס
יובל אטיאסלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"הוא מנטור...הוא חבר ואני יכול להשתמש בו לכל צעד ותהליך בחיים...ראיתי בן אדם שרוצה לעזור לאנשים...זה נתן לי לפתוח מבערים קדימה"
ארי ויעל בן אור
ארי ויעל בן אורלצפייה בסרטון לחץ כאן
קרא עוד
"כבר אחרי השיעור הראשון ראיתי את התוצאות...הייתי סקפטית והתלבטתי בעבר...איך שהתחיל הקורס נשמתי לרווחה..שווה כל שקל ואף יותר"
גיל רודה
גיל רודהלחץ כאן לצפייה בסרטוןם
קרא עוד
"היה לי אתגר פיננסי...ראיתי את הערך שאורן מביא גם בחשיבה האסטרטגית לטווח הארוך וגם בפתרונות הטקטיים הנקודתיים...מקצועיות ושירות ברמה של החברות הגדולות"
פיליפ בינאמינסון
פיליפ בינאמינסוןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אם אתה רוצה להתייעל... אתה רוצה לגדול...אתה רוצה להחכים...אתה רוצה לפתח עוד אפיקי הכנסה - זה הבן אדם! אין לך מה להתלבט"
שחר קאיקוב
שחר קאיקובלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"חיפשתי את הבן אדם שראה את מה שקורה בקצה המנהרה ויכול להראות לי את מה שאני מפספס...ציפיתי למקצוען וקיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי ..."
הקודם
הבא

שירותים נוספים

התחל צ'אט
צריך עזרה?
היי.
איך אוכל לעזור לך?