fbpx

יועץ פיננסי מחיר “כמה עולה השירות שלהם?”

להגדיל את מספר
מקורות ההכנסה

נחתור יחדיו ליצירת מקורות הכנסה רבים ונמקסם את הכסף הקיים שלכם בשלל דרכים יצירתיות, נבצע השקעות חכמות ונייצר ערוצי הכנסה פאסיבית

לפתח גישה
של טייקונים

נפעיל מודלים עסקיים שיהפכו את ההמראה הפיננסית לדרך חיים וישנו את האופק הכלכלי שלכם באמצעות ידע פיננסי פרקטי שכולל כלים, מיומנויות והרגלים משני חיים

להגדיל את
שורת הרווחים

נטמיע בחייכם סט כלים משני חיים לניהול פיננסי יעיל באמצעותם תשלטו באופן מוחלט בתזרים, תלמדו כיצד להרים כסף מהרצפה ולהחזיר את זה שבורח דרך האצבעות בלי להרגיש

לשפר את מערך
ההגנות הכלכליות

נבצע התייעלות בכל הצד פנסיוני והביטוחי לכל המשפחה לשיפור ההגנות הכלכליות שלכם בכדי לקבל הגנות ביטוחיות מקסימליות ולמנוע כפל ביטוחים ועלויות ביטוח מיותרות

תוכן עניינים

ניווט בעלויות יועץ פיננסי: מדריך מקיף להבנת שירותי ייעוץ פיננסי

בנוף הפיננסי המורכב של היום, אנשים וזוגות מחפשים לעתים קרובות הדרכה ומומחיות כדי לנווט בין שלל אפשרויות ההשקעה, תכנון פרישה, צרכי ביטוח ועניינים פיננסיים אחרים. כאן נכנס לתמונה אורן ביטרמן יועץ פיננסי, המציע ייעוץ ואסטרטגיות מותאמים שיעזרו ללקוחות להשיג את המטרות הפיננסיות שלהם. עם זאת, אחת השאלות הנפוצות שעולות כאשר שוקלים לשכור יועץ פיננסי היא: “כמה עולה השירות שלהם?”

במדריך מקיף זה אנו מתעמקים בהיבטים השונים של תמחור יועץ פיננסי, תפקידו של היועץ הפיננסי, שיקולים לבחירת היועץ המתאים וזרקור לאורן ביטרמן, יועץ פיננסי ותיק הידוע במקצועיותו ובמומחיותו.

תמחור יועץ פיננסי

עלות שירותי הייעוץ הפיננסי עשויה להשתנות במידה ניכרת בהתאם למספר גורמים, לרבות ניסיון היועץ, מומחיותו, מורכבות המצב הפיננסי של הלקוח ומבנה שכר הטרחה המועסק על ידי היועץ. יועצים פיננסיים גובים בדרך כלל עמלות באחת משלוש דרכים: תעריפים לפי שעה, עמלות קבועות או עמלות מבוססות נכסים.

תעריפים לפי שעה: חלק מהיועצים הפיננסיים גובים לקוחות על סמך מספר השעות שהושקעו בצרכי התכנון הפיננסי שלהם. תעריפים לשעה יכולים לנוע בין $100 ל-$400 או יותר לשעה, תלוי באישורים ובמיקומו של היועץ.

עמלות קבועות: לחלופין, יועצים מסוימים עשויים לגבות עמלה קבועה עבור שירותים ספציפיים, כגון יצירת תוכנית פיננסית או ביצוע סקירת תיק. עמלות קבועות יכולות לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי דולרים, שוב בהתאם להיקף ומורכבות השירותים הניתנים.

עמלות מבוססות נכסים: יועצים פיננסיים רבים גובים עמלות על בסיס אחוז מהנכסים שהם מנהלים עבור לקוחותיהם. מבנה עמלות זה נע בדרך כלל בין 0.5% ל-2% מנכסי הלקוח בניהול (AUM) מדי שנה. לדוגמה, אם ללקוח יש השקעות של 500,000$ והיועץ גובה עמלת AUM של 1%, העמלה השנתית תהיה 5,000$.

זה חיוני שלקוחות יבינו כיצד בנויה שכר הטרחה של היועץ שלהם ולברר לגבי כל עלויות נוספות או ניגודי עניינים פוטנציאליים שעלולים לנבוע מהסדר שכר הטרחה שלהם.

מיהו היועץ הפיננסי?

יועץ פיננסי הוא איש מקצוע המעניק ייעוץ והכוונה פיננסית אישית לפרטיים, זוגות, משפחות ועסקים. יועצים פיננסיים מעריכים את מצבם הפיננסי של לקוחותיהם, מטרותיהם וסובלנות סיכונים כדי לפתח אסטרטגיות מקיפות שיסייעו להם להשיג את יעדיהם. הם מציעים מומחיות בתחומים שונים, לרבות ניהול השקעות, תכנון פרישה, ייעול מס, תכנון עיזבון, ביטוח ועוד.

בחירת יועץ פיננסי

בחירת היועץ הפיננסי הנכון היא החלטה מכרעת שיכולה להשפיע באופן משמעותי על העתיד הפיננסי של האדם. 

להלן מספר שיקולים חיוניים בבחירת יועץ פיננסי:

אישורים וכישורים: חפש יועצים בעלי הסמכות רלוונטיות, כגון מתכנן פיננסי מוסמך (CFP), אנליסט פיננסי מוסמך (CFA) או מומחה פיננסי אישי (PFS). כינויים אלה מוכיחים מחויבות למצוינות מקצועית ולסטנדרטים אתיים.

ניסיון ומומחיות: הערכת ניסיונו של היועץ בעבודה עם לקוחות במצבים פיננסיים דומים או עם יעדים דומים. יועץ המתמחה בתכנון פרישה עשוי להיות לא המתאים ביותר עבור מי שמחפש עזרה בניהול השקעות.

מבנה שכר הטרחה: הבן כיצד היועץ גובה תשלום עבור השירותים שלו וודא שזה מתאים להעדפותיך ולמצבך הפיננסי. שקול את העלות הכוללת של העבודה עם היועץ, כולל עמלות נסתרות או ניגוד עניינים אפשרי.

חובת נאמנות: בחר יועץ שפועל כנאמן, כלומר הם מחויבים על פי חוק לפעול למען טובת הלקוחות שלהם בכל עת. זה מבטיח שהייעוץ שאתה מקבל הוא חסר פניות ומתעדף את הרווחה הכלכלית שלך.

תאימות ותקשורת: יצירת קשר עם היועץ שלך חיונית לתקשורת ושיתוף פעולה יעילים. בחר יועץ שאיתו אתה מרגיש בנוח לדון בעניינים פיננסיים אישיים ושנגיש ועונה לצרכיך.

מקצועיות וניסיון: אורן ביטרמן, יועץ פיננסי בולט, מדגים מקצועיות ומומחיות בתחום התכנון הפיננסי. עם למעלה משני עשורים של ניסיון, אורן עזר ללקוחות רבים לנווט את מסעותיהם הפיננסיים בביטחון ובבהירות. כמייסד OBI שירותים פיננסים בע”מ, אורן מחויב לספק אסטרטגיות מותאמות אישית המותאמות למטרות ולנסיבות הייחודיות של כל לקוח.

יועץ פיננסי ליחידים

לאנשים המחפשים הכוונה פיננסית, אורן ביטרמן מציע שירותים מקיפים המיועדים לייעול צבירת עושר, תכנון פרישה, יעילות מס ועוד. בין אם אתה מקצוען צעיר בתחילת הקריירה או מתקרב לגיל פרישה, אורן מספק פתרונות מותאמים אישית שיעזרו לך להשיג ביטחון כלכלי ושקט נפשי.

יועץ פיננסי לזוגות

זוגות מתמודדים עם אתגרים והזדמנויות פיננסיות ייחודיות, מניהול כספים משותפים ועד לתכנון מטרות משותפות כגון בעלות על בתים, מימון חינוך ופרישה. אורן מתמחה בעבודה עם זוגות לפיתוח תוכניות פיננסיות מגובשות המתאימות לשאיפותיהם האישיות וליעדים ההדדיים. על ידי טיפוח תקשורת ושיתוף פעולה פתוחים, אורן עוזר לזוגות לנווט החלטות פיננסיות בביטחון ובאחדות.

יועץ פיננסי למשכנתאות

ניווט בתהליך המשכנתא יכול להיות מרתיע, במיוחד עבור רוכשי דירה בפעם הראשונה או אלה השוקלים אפשרויות מימון מחדש. אורן ביטרמן מציע הכוונה ותובנות מומחה כדי לסייע ללקוחות להבטיח תנאי משכנתא נוחים ולבנות את התחייבויות החוב שלהם בצורה אסטרטגית. בין אם אתם רוכשים בית חדש או בוחנים הזדמנויות למימון מחדש, שירותי ייעוץ המשכנתאות של אורן יכולים לייעל את התהליך ולחסוך לכם זמן וכסף.

יועץ פיננסי לתשלומי ביטוח

לביטוח תפקיד קריטי בהגנה מפני סיכונים בלתי צפויים ובשמירה על היציבות הפיננסית עבורך ועבור יקיריכם. אורן ביטרמן מבצע ניתוחי ביטוח יסודיים לאיתור פערי כיסוי, ייעול תנאי הפוליסה והבטחת הגנה נאותה לסיכוני חיים, בריאות, רכוש ואחריות. בהדרכתו של אורן, לקוחות יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי תשלומי ביטוח ששומרות על רווחתם הכלכלית ומעניקות שקט נפשי.

יועץ פיננסי לפנסיה

תכנון פרישה מצריך התייחסות מדוקדקת של גורמים כגון יעדי חיסכון, אסטרטגיות השקעה, אופטימיזציה של ביטוח לאומי, הוצאות בריאות ותכנון עיזבון. אורן ביטרמן מתמחה בפתרונות תכנון פרישה המותאמים לחזון הפרישה ולשאיפות אורח החיים של כל לקוח. בין אם אתם חולמים לטייל בעולם או ליהנות מפרישה שקטה קרוב לבית, אורן עוזר לכם לבנות מפת דרכים לעצמאות כלכלית ועתיד פרישה בטוח.

לסיכום,

עלות שירותי הייעוץ הפיננסי משתנה בהתאם לגורמים כמו מבנה שכר הטרחה של היועץ, ניסיון ומורכבות מצבו הפיננסי של הלקוח. בעת בחירת יועץ פיננסי, חיוני לקחת בחשבון את האישורים, הניסיון, מבנה שכר הטרחה, חובת הנאמנות וההתאמה לסגנון התקשורת ולמטרות הפיננסיות שלך. אורן ביטרמן מדגים מקצועיות ומומחיות כיועץ פיננסי ותיק, המציע פתרונות מותאמים לפרטיים, זוגות ועסקים במגוון פיננסי.

שאלות תשובות – יועץ פיננסי מחיר, כמה עולה?

עלות השירות של יועץ פיננסי עשויה להשתנות מאוד בהתאם למגוון של גורמים, כולל רמת הניסיון וההתמחות של היועץ, אורך וסוג השירותים שנדרשים, גודל המקום הגיאוגרפי, ועוד. עלות השירות עשויה להיות באופן כללי בין עשרות דולרים לשעת עבודה ועד לתשלום קבוע או עמלות שונות על פי אחוזים מההשקעה או השירות שניתן.

כן, ייתכן כי יהיו תוספות עמלה או עלויות נוספות כגון עמלות עסקיות, עמלות ניהול, עמלות עבור מוצרים מסוימים ועוד. חשוב לשאול את היועץ פיננסי על כל העלויות הפוטנציאליות כדי להבין את התמורה שלך ולתכנן בהתאם.

זה יכול להשתנות בהתאם לסוג השירותים שאתה מחפש. לדוגמה, עבור תכנון פנסיוני עשויים להיות דרישות נוספות כמו גיל מינימלי או רמת הכנסה מסוימים.

 יתרונות של שירותי יועץ פיננסי כוללים ייעוץ מותאם אישית, ניתוב וייעוץ בהתאם למטרות הפיננסיות האישיות שלך, ניטור רציף של ההשקעות וההתאמה למצב הפיננסי האישי שלך. ניהול עצמי של תיק ההשקעות עשוי להיות יותר זול, אך הוא דורש זמן, מחוייבות וידע מקצועי בתחום.

אורן ביטרמן

הבעלים והמנכ”ל של חברת OBI שרותים פיננסים בע”מ המעניקה שירותי ליווי וייעוץ פיננסי עסקי ואישי. אני בן 45, נשוי+3 ילדים.

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

נרקיס הזמרת
נרקיס הזמרתלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"לכל מי שכספים וחשבונות עושה לו בלאגן בראש מצאתי פתרון וקוראים לו אורן...התגברתי על כל נושא ניהול הכספים והחשבונות ואפילו התחלתי להנות מזה"
אפרת שטרן
אפרת שטרןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"היום אני מרגישה שאני במקום הרבה הרבה יותר חזק...קיבלתי את הכלים של איך לעשות את זה...זה מידע שבאמת שווה זהב!"
גיל ברנמילר
גיל ברנמילרלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אני יודע איך להתנהל נכון יותר מול הבנקים ולהתנהל ולדעת איך למנף נכון יותר את הקלפים שנתנו לי"
רוני הירשמן
רוני הירשמןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"...קיבלנו 7 רמות יותר ממה שציפינו..ואם אתה לקוח של אורן, הוא דואג ואחראי לך כמו בן משפחה...זה הרבה יותר מסתם ייעוץ, זה משנה חיים"
יובל אטיאס
יובל אטיאסלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"הוא מנטור...הוא חבר ואני יכול להשתמש בו לכל צעד ותהליך בחיים...ראיתי בן אדם שרוצה לעזור לאנשים...זה נתן לי לפתוח מבערים קדימה"
ארי ויעל בן אור
ארי ויעל בן אורלצפייה בסרטון לחץ כאן
קרא עוד
"כבר אחרי השיעור הראשון ראיתי את התוצאות...הייתי סקפטית והתלבטתי בעבר...איך שהתחיל הקורס נשמתי לרווחה..שווה כל שקל ואף יותר"
גיל רודה
גיל רודהלחץ כאן לצפייה בסרטוןם
קרא עוד
"היה לי אתגר פיננסי...ראיתי את הערך שאורן מביא גם בחשיבה האסטרטגית לטווח הארוך וגם בפתרונות הטקטיים הנקודתיים...מקצועיות ושירות ברמה של החברות הגדולות"
פיליפ בינאמינסון
פיליפ בינאמינסוןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אם אתה רוצה להתייעל... אתה רוצה לגדול...אתה רוצה להחכים...אתה רוצה לפתח עוד אפיקי הכנסה - זה הבן אדם! אין לך מה להתלבט"
שחר קאיקוב
שחר קאיקובלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"חיפשתי את הבן אדם שראה את מה שקורה בקצה המנהרה ויכול להראות לי את מה שאני מפספס...ציפיתי למקצוען וקיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי ..."
הקודם
הבא

שירותים נוספים

התחל צ'אט
צריך עזרה?
היי.
איך אוכל לעזור לך?