fbpx

ייעוץ וליווי לקניית ומכירת עסק

להגדיל את מספר
מקורות ההכנסה

נחתור יחדיו ליצירת מקורות הכנסה רבים ונמקסם את הכסף הקיים שלכם בשלל דרכים יצירתיות, נבצע השקעות חכמות ונייצר ערוצי הכנסה פאסיבית

לפתח גישה
של טייקונים

נפעיל מודלים עסקיים שיהפכו את ההמראה הפיננסית לדרך חיים וישנו את האופק הכלכלי שלכם באמצעות ידע פיננסי פרקטי שכולל כלים, מיומנויות והרגלים משני חיים

להגדיל את
שורת הרווחים

נטמיע בחייכם סט כלים משני חיים לניהול פיננסי יעיל באמצעותם תשלטו באופן מוחלט בתזרים, תלמדו כיצד להרים כסף מהרצפה ולהחזיר את זה שבורח דרך האצבעות בלי להרגיש

לשפר את מערך
ההגנות הכלכליות

נבצע התייעלות בכל הצד פנסיוני והביטוחי לכל המשפחה לשיפור ההגנות הכלכליות שלכם בכדי לקבל הגנות ביטוחיות מקסימליות ולמנוע כפל ביטוחים ועלויות ביטוח מיותרות

תוכן עניינים

פתיחת עסקאות רווחיות: ייעוץ ותמיכה מומחה
לקנייה ומכירה של עסקים עם OBI אורן ביטרמן

בנוף ההולך ומתפתח של יזמות, קנייה או מכירה של עסק יכולה להיות מאמץ טרנספורמטיבי עם השלכות פיננסיות משמעותיות. בין אם אתה קונה פוטנציאלי המבקש לבצע עסקה רווחית או בעל עסק המעוניין למקסם את הערך של החברה שלך, ייעוץ ותמיכה של מומחים חיוניים לניווט במורכבות של תהליך העסקה. אורן ביטרמן יועץ פיננסי בכיר מציע ליווי ותמיכה מקיפים לקנייה ומכירה של עסקים, המבטיחים שהלקוחות ישיגו את מטרותיהם בביטחון ובהצלחה.

בוא נחקור כיצד OBI ייעוץ פיננסי לעסקים יכולה לעזור לך להפיק את המרב מקנייה או מכירה של עסק.

רכישת עסק: ביצוע עסקה רווחית

רכישת עסק היא הזדמנות מרגשת להיכנס לשווקים חדשים, לרכוש נכסים יקרי ערך ולהאיץ את הצמיחה. עם זאת, ניווט בתהליך רכישת העסק דורש תכנון קפדני, בדיקת נאותות ומשא ומתן אסטרטגי. הנה איך OBI יכול לעזור לך לבצע עסקה רווחית בעת רכישת עסק:

מציאת העסק הנכון: OBI מסייעת לקונים פוטנציאליים בזיהוי יעדי רכישה מתאימים המתואמים עם היעדים האסטרטגיים, העדפות התעשייה ומגבלות התקציב שלהם. באמצעות מחקר וניתוח שוק מקיפים, OBI עוזר ללקוחות לחשוף הזדמנויות נסתרות ולמצוא עסקים עם פוטנציאל צמיחה.

בדיקת כדאיות כלכלית: לפני שמתחייבים לרכישה, חיוני לערוך בדיקת כדאיות כלכלית יסודית כדי להעריך את הכדאיות הפיננסית של העסק. OBI מבצעת ניתוח פיננסי מפורט, כולל תחזיות הכנסות, הערכות עלויות והערכות סיכונים, כדי לקבוע את ההיתכנות הכלכלית של ההשקעה ולזהות מלכודות פוטנציאליות.

משא ומתן על עסקה חיובית: OBI מספקת הכוונה ותמיכה מקצועית לאורך תהליך המשא ומתן, ועוזרת ללקוחות להבטיח תנאים ותמחור נוחים. עם ניסיון רב בטקטיקת מבנה עסקה ומשא ומתן, OBI מבטיח שהלקוחות ממקסמים את הערך וממזערים את הסיכון בעת השלמת הסכם הרכישה.

אינטגרציה לאחר רכישה: לאחר סגירת העסקה, OBI מציעה תמיכה שוטפת כדי להקל על השילוב של העסק הנרכש בפעילות הקיימת של הקונה. מארגון מחדש ושימור כישרונות לאינטגרציה טכנולוגית והתאמה תרבותית, OBI מסייעת ללקוחות לנווט במורכבות של אינטגרציה לאחר רכישה ולממש סינרגיות.

מכירת עסק: מקסום ערך והצלחה

מכירת עסק היא אבן דרך משמעותית הדורשת תכנון, הכנה וביצוע קפדניים. בין אם אתה שוקל אסטרטגיית יציאה לפרישה, לרדוף אחרי הזדמנויות חדשות או לגלות ערך, OBI מציע הכוונה ותמיכה של מומחים כדי לעזור לך למקסם את הערך של העסק שלך ולהשיג מכירה מוצלחת. 

הנה איך OBI יכולה לעזור לך להפיק את המרב ממכירת העסק שלך:

בניית אסטרטגיית מכירות מוצלחת: OBI עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי עסקים כדי לפתח אסטרטגיית מכירות מותאמת שממקסמת את הערך ומשיגה את יעדיהם. מזיהוי קונים פוטנציאליים ומיצוב העסק בשוק ועד הכנת חומרים שיווקיים וביצוע קמפיינים הסברתיים, OBI מסייעת ללקוחות לבנות אסטרטגיית מכירה מוצלחת מתחילתה ועד סופה.

הערכת שווי ותמחור: OBI מספקת הערכות שווי עסקיות אמינות ומדויקות כדי לעזור למוכרים להבין את הערך האמיתי של העסק שלהם ולהגדיר מחיר מבוקש מתאים. באמצעות ניתוח פיננסי מעמיק, מחקרי שוק ומידוד בתעשייה, OBI מבטיח שלקוחות יקבלו הערכת שווי הוגנת ותחרותית המשקפת את הערך האמיתי של העסק שלהם.

מציאת קונה: OBI ממנפת את הרשת הנרחבת שלה ואת קשרי התעשייה כדי לזהות קונים מוסמכים המעוניינים לרכוש עסקים בענף שלך. באמצעות מאמצי שיווק ממוקדים, OBI מושך קונים פוטנציאליים ומאפשר דיונים משמעותיים כדי לאמוד עניין ולנהל משא ומתן על תנאים.

ניהול משא ומתן עם קונים: OBI מספק תמיכה במו”מ מומחה כדי לעזור למוכרים לנווט במורכבות של משא ומתן על העסקה ולהבטיח תנאים נוחים. בין אם מדובר במשא ומתן על מחירים, דיוני בדיקת נאותות או סיום חוזה, OBI דוגלת בשם המוכרים כדי להבטיח שהאינטרסים שלהם מוגנים ושיעדיהם מתקיימים.

מסקנה: ייעוץ מומחה לקנייה ומכירה של עסקים

לסיכום, קנייה או מכירה של עסק היא התחייבות משמעותית הדורשת תכנון קפדני, בדיקת נאותות וביצוע אסטרטגי. לפני שמתחילים בעסקאות כאלה, חיוני לפנות לשירותי ייעוץ עסקי מומחה ובעל ניסיון המתאים כדי להימנע ממלכודות ולמקסם הזדמנויות. אורן ביטרמן יועץ פיננסי ועסקי (OBI) מציע מומחיות מנוסה בעסקאות מכירה ורכישה עסקיות, ומעניק ללקוחות הכוונה ותמיכה מקיפה להשגת מטרותיהם בביטחון ובהצלחה.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות, צרו קשר עוד היום עם OBI בטלפון 052-6769181, בוואטסאפ או בהודעה. תן למומחים המנוסים של OBI להדריך אותך בתהליך של קנייה או מכירה של עסק ולנצל את מלוא הפוטנציאל של העסקה שלך.

אורן ביטרמן

הבעלים והמנכ”ל של חברת OBI שרותים פיננסים בע”מ המעניקה שירותי ליווי וייעוץ פיננסי עסקי ואישי. אני בן 45, נשוי+3 ילדים.

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

נרקיס הזמרת
נרקיס הזמרתלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"לכל מי שכספים וחשבונות עושה לו בלאגן בראש מצאתי פתרון וקוראים לו אורן...התגברתי על כל נושא ניהול הכספים והחשבונות ואפילו התחלתי להנות מזה"
אפרת שטרן
אפרת שטרןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"היום אני מרגישה שאני במקום הרבה הרבה יותר חזק...קיבלתי את הכלים של איך לעשות את זה...זה מידע שבאמת שווה זהב!"
גיל ברנמילר
גיל ברנמילרלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אני יודע איך להתנהל נכון יותר מול הבנקים ולהתנהל ולדעת איך למנף נכון יותר את הקלפים שנתנו לי"
רוני הירשמן
רוני הירשמןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"...קיבלנו 7 רמות יותר ממה שציפינו..ואם אתה לקוח של אורן, הוא דואג ואחראי לך כמו בן משפחה...זה הרבה יותר מסתם ייעוץ, זה משנה חיים"
יובל אטיאס
יובל אטיאסלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"הוא מנטור...הוא חבר ואני יכול להשתמש בו לכל צעד ותהליך בחיים...ראיתי בן אדם שרוצה לעזור לאנשים...זה נתן לי לפתוח מבערים קדימה"
ארי ויעל בן אור
ארי ויעל בן אורלצפייה בסרטון לחץ כאן
קרא עוד
"כבר אחרי השיעור הראשון ראיתי את התוצאות...הייתי סקפטית והתלבטתי בעבר...איך שהתחיל הקורס נשמתי לרווחה..שווה כל שקל ואף יותר"
גיל רודה
גיל רודהלחץ כאן לצפייה בסרטוןם
קרא עוד
"היה לי אתגר פיננסי...ראיתי את הערך שאורן מביא גם בחשיבה האסטרטגית לטווח הארוך וגם בפתרונות הטקטיים הנקודתיים...מקצועיות ושירות ברמה של החברות הגדולות"
פיליפ בינאמינסון
פיליפ בינאמינסוןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אם אתה רוצה להתייעל... אתה רוצה לגדול...אתה רוצה להחכים...אתה רוצה לפתח עוד אפיקי הכנסה - זה הבן אדם! אין לך מה להתלבט"
שחר קאיקוב
שחר קאיקובלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"חיפשתי את הבן אדם שראה את מה שקורה בקצה המנהרה ויכול להראות לי את מה שאני מפספס...ציפיתי למקצוען וקיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי ..."
הקודם
הבא

שירותים נוספים

התחל צ'אט
צריך עזרה?
היי.
איך אוכל לעזור לך?