ייעוץ עסקי אסטרטגי לחברות עסקים וארגונים

תוכן עניינים

הדרכה של ייעוץ עסקי ופיננסי יכולה לעשות את כל ההבדל!

בלי להשתעבד לעסק או לעבודה לכל החיים, לעבוד כמו מטורפים או להרגיש תקועים במקום...

הצטרפו לנבחרת המראה פיננסית!

אורן ביטרמן

הבעלים והמנכ”ל של חברת OBI שרותים פיננסים בע”מ המעניקה שירותי ליווי וייעוץ פיננסי עסקי ואישי. אני בן 45, נשוי+3 ילדים.

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

נרקיס הזמרת
נרקיס הזמרתלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"לכל מי שכספים וחשבונות עושה לו בלאגן בראש מצאתי פתרון וקוראים לו אורן...התגברתי על כל נושא ניהול הכספים והחשבונות ואפילו התחלתי להנות מזה"
אפרת שטרן
אפרת שטרןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"היום אני מרגישה שאני במקום הרבה הרבה יותר חזק...קיבלתי את הכלים של איך לעשות את זה...זה מידע שבאמת שווה זהב!"
גיל ברנמילר
גיל ברנמילרלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אני יודע איך להתנהל נכון יותר מול הבנקים ולהתנהל ולדעת איך למנף נכון יותר את הקלפים שנתנו לי"
רוני הירשמן
רוני הירשמןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"...קיבלנו 7 רמות יותר ממה שציפינו..ואם אתה לקוח של אורן, הוא דואג ואחראי לך כמו בן משפחה...זה הרבה יותר מסתם ייעוץ, זה משנה חיים"
יובל אטיאס
יובל אטיאסלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"הוא מנטור...הוא חבר ואני יכול להשתמש בו לכל צעד ותהליך בחיים...ראיתי בן אדם שרוצה לעזור לאנשים...זה נתן לי לפתוח מבערים קדימה"
ארי ויעל בן אור
ארי ויעל בן אורלצפייה בסרטון לחץ כאן
קרא עוד
"כבר אחרי השיעור הראשון ראיתי את התוצאות...הייתי סקפטית והתלבטתי בעבר...איך שהתחיל הקורס נשמתי לרווחה..שווה כל שקל ואף יותר"
גיל רודה
גיל רודהלחץ כאן לצפייה בסרטוןם
קרא עוד
"היה לי אתגר פיננסי...ראיתי את הערך שאורן מביא גם בחשיבה האסטרטגית לטווח הארוך וגם בפתרונות הטקטיים הנקודתיים...מקצועיות ושירות ברמה של החברות הגדולות"
פיליפ בינאמינסון
פיליפ בינאמינסוןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אם אתה רוצה להתייעל... אתה רוצה לגדול...אתה רוצה להחכים...אתה רוצה לפתח עוד אפיקי הכנסה - זה הבן אדם! אין לך מה להתלבט"
שחר קאיקוב
שחר קאיקובלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"חיפשתי את הבן אדם שראה את מה שקורה בקצה המנהרה ויכול להראות לי את מה שאני מפספס...ציפיתי למקצוען וקיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי ..."
הקודם
הבא

שירותים נוספים

העצמת העסק שלך עם שירותי ייעוץ עסקי מומחים

בנוף הדינמי של יזמות, ניווט בשלל האתגרים והמורכבות של ניהול עסק מצליח יכול להיות מרתיע. כאן נכנס לתמונה הייעוץ העסקי. ייעוץ עסקי הוא שירות מיוחד שנועד לזהות ולטפל באתגרים הייחודיים העומדים בפני עסקים, ומציע ידע ומומחיות שלא יסולא בפז בתחומים שונים כגון ניהול עסקים, שיווק, פיננסים, אסטרטגיה, מכירות ושירות לקוחות. ב”אורן ביטרמן ייעוץ עסקי ופיננסי” אנו מציעים חבילה מקיפה של שירותי ייעוץ עסקי המותאמים לצרכים המגוונים של עסקים קטנים וחברות כאחד.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים
תוכנית פיננסית

הבנת ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי כרוך בעבודה צמודה עם עסקים כדי לאבחן בעיות, לפתח אסטרטגיות וליישם פתרונות לשיפור היעילות, האפקטיביות ובסופו של דבר רווחיות. בין אם זה ייעול תפעול, ייעול מאמצי השיווק או שיפור הניהול הפיננסי, יועץ עסקי מספק הכוונה ותמיכה שלא יסולא בפז כדי לעזור לעסקים להשיג את מטרותיהם.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

פתרונות מותאמים לצרכים ולאתגרים הספציפיים העומדים בפני עסקים קטנים, לרבות תכנון אסטרטגי, אסטרטגיות שיווק, אופטימיזציה תפעולית וניהול פיננסי.

בתהליך של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, היועצים העסקיים גם מספקים הדרכה כיצד להגדיל את העסק ולהביא לתהליך פיתוח עסקי. הם מספקים תמיכה ככל שהחברה גדלה וככל שהאתגרים שלה משתנים עם הזמן. בחלק זה נבחן את הדרכים השונות בהן יועץ עסקי יכול לעזור לעסק קטן. וגם איך לדעת מתי לקחת ייעוץ עסקי ומתי לא.

שלבי הייעוץ לעסקים קטנים:

איתור ואבחון הבעיה: הייעוץ מתחיל באיתור הבעיה או האתגר שעומדים לפני העסק. זה עשוי להיות משמעותי מבחינה פיננסית, ארגונית, או אף אנושית.

ניתוח והערכת מצב: ניתוח מעמיק של מצב העסק והגורמים המשפיעים עליו, כולל אנליזת כרטיסי הוצאה והכנסה, נתוני שוק, תפעול העסק, ועוד.

פיתוח תוכנית פעולה: יחד עם הלקוח, היועץ פותח תוכנית פעולה מותאמת אישית הכוללת אסטרטגיות לפתרון הבעיה והגברת היעילות.

הטמעת פתרונות: לאחר הפיתוח, הגיע הזמן להטמיע את הפתרונות בפועל. זה כולל הוראות והדרכה לצוות העסק וביצוע סדר הולם.

מעקב ושיפור: היועץ עוקב אחרי תהליך ההטמעה, עוזר בזיהוי נקודות חולשה ומציע תיקונים על מנת לשפר את התוצאות.

באמצעות ייעוץ עסקי, בעלי העסקים יכולים לקבל הדרכה ותמיכה מקצועית במימון, ניהול, שיווק, ועוד. זאת מבחינה חשובה כאשר בעלי העסקים מתמקדים בייעוץ עסקי ופיננסי לחברות ועסקים בתחום שבו הם מתמחים ובו הם מספקים ערך מוסף ללקוחותיהם.

בנוסף, בעלי העסקים נוטים להיות יזמים בנשמה ורוצים להצליח. יועץ עסקי מתמחה יוכל לספק להם את הכיוון והתמיכה הנדרשים על מנת שהעסק יצליח ויצמח.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

ייעוץ עסקי לחברות

שירותי ייעוץ מקיפים לחברות המבקשות לשפר את היתרון התחרותי שלהן, כולל פיתוח אסטרטגיה עסקית, ניתוח שוק, ארגון מחדש ואופטימיזציה של ביצועים.

התחרות בשוק העסקי היום חסרת תקדים ודורשת מחברות להיות חדות, יציבות ומפתחות לאינובציה ולצמיחה רבה. בכדי להשיג ולשמור על היתרון התחרותי, חברות זקוקות לייעוץ מקיף ומתמשך.

מה אנו מציעים?

1. פיתוח אסטרטגיה עסקית מותאמת אישית:

 • ניתוח עמוק של העסק והשוק לזיהוי הצרכים וההזדמנויות המרכזיות.
 • פיתוח אסטרטגיה עסקית ממוקדת שמטרתה לשפר את תהליכי העבודה, לפתח חדשנות ולגייס לקוחות חדשים.

2. ניתוח שוק מקיף:

 • ביצוע ניתוח עמוק של השוק, זיהוי טרנדים והתפתחויות מרכזיות.
 • המלצות ממוקדות לשדרוג ולפיתוח מוצרים ושירותים חדשניים.

3. ארגון מחדש ושיפור ביצועים:

 • ניתוח מעמיק של מבנה העסק ותהליכי העבודה על מנת לזהות עלויות מיותרות ולשפר את היציבות הפיננסית של החברה.
 • המלצות לשיפור תהליכי העבודה ולאופטימיזציה של ביצועים להפחתת עלויות והגברת יעילות.

מהות השירות

אנו מאמינים בשירות אישי, מותאם ומקצועי המתבצע בשיתוף פעולה עם הלקוח. כל שירות נעשה בהתאם לצרכי העסק, השוק והמטרות הספציפיות של הלקוח.

למה לבחור בשירותינו?

 • צוות מקצועי ומנוסה עם ידע מעמיק בתחום הייעוץ העסקי.
 • גיוס והפעלת פתרונות מותאמים אישית לצרכי העסק.
 • מחויבות לאיכות, שירות ושביעות רצון הלקוח.

התחלו את הדרך להצלחה העסקית

אל תישארו בעצמכם בשוק תחרותי ומשתנה. צאו מהכלים, פתחו ושפרו את העסק שלכם עם ייעוץ עסקי מקיף ומקצועי. צרו קשר היום כדי לדעת כיצד אנו יכולים לעזור לך להשיג את היתרון התחרותי המבוקש!

ייעוץ פיננסי

הכוונה ותמיכה פיננסית של מומחים, כולל ניתוח פיננסי, תקצוב, חיזוי, ניהול תזרים מזומנים, אסטרטגיות השקעה והערכת סיכונים.

התעסוקה בשאלות פיננסיות מורכבות יכולה להיות מעצבנת ומסובכת.
בעזרת ייעוץ פיננסי מקצועי, אנו מספקים לך את הכלים והידע לקבלת ההחלטות הנכונות בהתאם למטרותיך הפיננסיות האישיות.

שירותים שלנו כוללים:

1. ניתוח פיננסי מעמיק:

 • ניתוח מקיף של המצב הפיננסי הנוכחי והתחזית לעתיד.
 • הערכה של נכסים, התחייבויות ואפשרויות השקעה.

2. תכנון תקציב וניהול תזרים מזומנים:

 • עזרה ביצירת תקציב מאוזן ומתוחכם.
 • ניהול תזרים מזומנים כדי לשמור על יציבות פיננסית.

3. אסטרטגיות השקעה:

 • ייעוץ בבחירת השקעות פיננסיות מתאימות לפי יעדים ורמת סיכון.
 • ניהול תיק השקעות ומעקב אחרי ביצועים.

4. הערכת סיכונים ואפשרויות:

 • הערכת סיכונים ואפשרויות עבור השקעות והחלטות פיננסיות.
 • פיתוח אסטרטגיות להפחתת סיכונים ומינימיזציה של התמרות.

מהות השירות

אנו מאמינים בגישה אישית ומקצועית לכל לקוח. כל תכנון פיננסי מתוחכם ואסטרטגיה נבנית להתאמה אישית, לפי רמת הסיכון והמטרות הפיננסיות האישיות שלך.

למה לבחור בשירותינו?

 • צוות מומחים ומקצועי עם ניסיון של שנים בעולם הפיננסי.
 • שירות אישי ומותאם לצרכים הפיננסיים האישיים שלך.
 • יעילות, אמינות ושירות ידידותי ללקוח.

התחילו את הדרך ליציבות פיננסית

אל תתעסקו לבד בעולם הפיננסי המורכב. בואו ונעזור לכם לבנות תכנית פיננסית אישית ומתוחכמת שתעזור לכם להשיג את היעדים הפיננסיים שלכם. צרו קשר עכשיו כדי לקבוע פגישה ראשונה ולהתחיל את הדרך ליציבות פיננסית ובטחון פיננסי.

ייעוץ וניתוח אסטרטגיים כדי לעזור לעסקים לנווט במגמות כלכליות, דינמיקה בשוק, שינויים רגולטוריים ושיבושים בתעשייה, תוך הבטחת קבלת החלטות מושכלת וצמיחה כלכלית.

בנוסף לייעוץ עסקי הכלול בתהליך הייעוץ לעסקים, חשוב גם להתעסק בתחום הייעוץ הכלכלי לעסקים. ניהול כלכלי יעיל הוא אחד מהמרכיבים המרכזיים להצלחה של כל עסק, ולכן חשוב לבחור יועץ עסקי המתמחה גם בתחום הפיננסי.

כל עסק מנהל דוחות כלכליים ודוחות רווח והפסד, ונדרש לבצע ניהול פיננסי יעיל על מנת להבטיח יציבות והצלחה. בעזרת ייעוץ כלכלי מתאים, עסק יכול לקבל הכוונה ותמיכה בניהול תקציב, תכנון וניהול תזרים מזומנים, התמודדות עם חובות והתאמת מגבלות פיננסיות.

בחברת OBI -שירותים פיננסים בע”מ, אנו ממליצים בחום על קבלת ייעוץ כלכלי מוסמך ומיומן, כך שהעסק יוכל לראות את התמונה העסקית והפיננסית המלאה.
 זהו נדבך מרכזי בניהול העסק, ועסק ללא ניהול תקציב יצליח להישאר עם בסיס איתן להצלחה. ב- OBI שירותים פיננסים אנו מאמינים כי ייעוץ כלכלי מורכב יכול לשפר את יכולת העסק לנהל את המשאבים ולהפוך אותו לעסק מצליח בצורה מתמידה.

פיתוח תוכנית עסקית: סיוע בפיתוח תוכניות עסקיות מקיפות, כולל מחקר שוק, ניתוח תחרותי, תחזיות פיננסיות ואסטרטגיות יישום.

כיצד ייעוץ עסקי יכול להועיל לך:

שיפור יעילות: ייעוץ עסקי עוזר לזהות חוסר יעילות וצווארי בקבוק בפעילות שלך, ייעול תהליכים ואופטימיזציה של הקצאת משאבים כדי לשפר את הפרודוקטיביות ולהפחית עלויות.

תכנון אסטרטגי: יועץ עסקי מסייע בפיתוח ויישום תוכניות אסטרטגיות המותאמות ליעדים העסקיים שלך, תוך הבטחת בהירות החזון והכיוון לצמיחה רווחית בעתיד!

הרחבת שוק: בהנחיית יועץ עסקי, עסקים יכולים לחקור שווקים חדשים, להרחיב את בסיס הלקוחות שלהם ולנצל הזדמנויות מתפתחות לצמיחה והתרחבות.

ניהול פיננסי: ייעוץ פיננסי ותמיכה מומחים מאפשרים לעסקים לנהל טוב יותר את הכספים שלהם, לייעל את תזרים המזומנים, להפחית סיכונים ולקבל החלטות השקעה מושכלות.

אופטימיזציה של ביצועים: ייעוץ עסקי עוזר לעסקים למקסם את הביצועים שלהם בתחומים שונים, כולל מכירות, שיווק, שירות לקוחות ויעילות תפעולית, מה שמניע את ההצלחה העסקית הכוללת.

למה לבחור בייעוץ עסקי ופיננסי של  OBI שירותים פיננסים בע”מ?

ניסיון עשיר: עם ניסיון של שנים בייעוץ עסקי ופיננסי, אורן ביטרמן יועץ פיננסי מביא שפע של מומחיות ותובנות לכל התקשרות עם לקוח, מה שמבטיח שירות איכותי ותוצאות מוחשיות.

פתרונות מותאמים: אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי, ולכן אנו מציעים פתרונות ייעוץ מותאמים אישית המותאמים לצרכים ולמטרות הספציפיות של כל לקוח.

גישה מקיפה: חבילת שירותי הייעוץ המקיפה שלנו מכסה מגוון רחב של תחומים, ומבטיחה שנוכל לתת מענה לכל ההיבטים של צרכי העסק שלך תחת קורת גג אחת.

רקורד מוכח: יש לנו רקורד מוכח של הצלחה בסיוע לעסקים להשיג את מטרותיהם ולהתגבר על אתגרים, לזכות באמון ובנאמנות של לקוחותינו.

שותפות שיתופית: אנו מאמינים ביצירת שותפויות שיתופיות עם הלקוחות שלנו, בעבודה צמודה איתם כדי להבין את האתגרים שלהם, לפתח אסטרטגיות יעילות ולהשיג תוצאות משמעותיות יחד.

שורה תחתונה

ייעוץ עסקי הוא כלי רב עוצמה לעסקים המבקשים להתגבר על אתגרים, לייעל את הביצועים ולהשיג צמיחה רווחית בעתיד. ב”OBI -שירותים פיננסים בע”מ ייעוץ עסקי ופיננסי”, אנו מחויבים להעצים עסקים עם הכוונה מומחית, פתרונות מותאמים אישית ותמיכה שאין שני לה. בחר בנו כשותף המהימן שלך להצלחה עסקית, ואפשר לנו לעזור לך לנצל את מלוא הפוטנציאל שלך.

בואו ונכיר בעובדות

לא לימדו אותנו בבית הספר
השכלה פיננסית בכלל,
איך לנהל עסק או איך לפתוח בכלל עסק.

אז איך לעזאזל אנחנו בכל זאת יכולים להצליח בעסקים,
להבין בכספים ואפילו לאהוב את זה?

קורס פיננסי - בקצה המזלג על הנבחרת שלנו...

הצטרפו לנבחרת המראה פיננסית!

מאות עסקים שהגיעו אלינו סבלו מחוסר ניהול ושליטה בפיננסים שלהם.
כמות העסקים שקורסים או מדשדשים בשל חוסר הבנת העקרונות של הכלכלה
וניהול הכספים היא באמת הזויה במדינה שלנו.

90% מהעסקים הקטנים נסגרים במהלך השנה הראשונה

אז איך בכל זאת אפשר לנהל עסק כשהסטטיסטיקה פועלת לרעתנו?
כמה עסקים לדעתכם נסגרו
בשל חוסר הבנה בפיננסים?

בחן את עצמך:

האם אתה
מאסטר בעסקים
או כמו השאר?

נשלט VS שולט

מפחד כל הזמן מהעתיד העסקי

מחזיק בתחזית פיננסית עדכנית ותכניות עבודה מסודרות

מפחד כל הזמן מהעתיד הפיננסי

מחזיק בתחזית פיננסית עדכנית ותכניות עבודה מסודרות

חוסר בטחון בגלל מקור הכנסה אחד או שניים

יוצר בעקביות ריבוי של מקורות הכנסה ומייצר בטחון כלכלי

חוסר בטחון בגלל מקור הכנסה אחד או שניים

יוצר בעקביות ריבוי של מקורות הכנסה ומייצר בטחון כלכלי

חוסר שליטה על ההכנסות וההוצאות

שולט ביד רמה במקסום ההכנסות וגם בניהול ההוצאות

חוסר שליטה על ההכנסות וההוצאות

שולט ביד רמה במקסום ההכנסות וגם בניהול ההוצאות

אין עיניים בעסק, עסוק בעיקר בכיבוי שריפות

יודע במדויק איפה הכסף, מה קורה בעסק וכיצד לקבל החלטות לפי נתונים

אין עיניים בעסק, עסוק בעיקר בכיבוי שריפות

יודע במדויק איפה הכסף, מה קורה בעסק וכיצד לקבל החלטות לפי נתונים

רשויות המס חותכים לך במקסימום את הרווחים

מוריד מיסים למינימום מתוך מומחיות והבנה של החוקים

רשויות המס חותכים לך במקסימום את הרווחים

מוריד מיסים למינימום מתוך מומחיות והבנה של החוקים

חי בצמצום ונמצא בסטרס תמיד

חי בתחושת שליטה, נהנה גם מההוצאות יודע כיצד לייצר ההכנסות

חי בצמצום ונמצא בסטרס תמיד

חי בתחושת שליטה, נהנה גם מההוצאות יודע כיצד לייצר ההכנסות

אינו יודע איפה הכסף והכסף נעלם

מכיר את כל הגמישויות הפיננסיות שלו ויודע לייצר עוד כסף מהכסף

אינו יודע איפה הכסף והכסף נעלם

מכיר את כל הגמישויות הפיננסיות שלו ויודע לייצר עוד כסף מהכסף

חולם הרבה אבל פועל מעט

חולם הרבה ומגשים את החלומות שלו

חולם הרבה אבל פועל מעט

חולם הרבה ומגשים את החלומות שלו

הצטרפו לנבחרת המראה פיננסית!