fbpx

פתיחת עסק

להגדיל את מספר
מקורות ההכנסה

נחתור יחדיו ליצירת מקורות הכנסה רבים ונמקסם את הכסף הקיים שלכם בשלל דרכים יצירתיות, נבצע השקעות חכמות ונייצר ערוצי הכנסה פאסיבית

לפתח גישה
של טייקונים

נפעיל מודלים עסקיים שיהפכו את ההמראה הפיננסית לדרך חיים וישנו את האופק הכלכלי שלכם באמצעות ידע פיננסי פרקטי שכולל כלים, מיומנויות והרגלים משני חיים

להגדיל את
שורת הרווחים

נטמיע בחייכם סט כלים משני חיים לניהול פיננסי יעיל באמצעותם תשלטו באופן מוחלט בתזרים, תלמדו כיצד להרים כסף מהרצפה ולהחזיר את זה שבורח דרך האצבעות בלי להרגיש

לשפר את מערך
ההגנות הכלכליות

נבצע התייעלות בכל הצד פנסיוני והביטוחי לכל המשפחה לשיפור ההגנות הכלכליות שלכם בכדי לקבל הגנות ביטוחיות מקסימליות ולמנוע כפל ביטוחים ועלויות ביטוח מיותרות

תוכן עניינים

פתיחת עסק חדש יכולה להיות מסע מרגש, מלא באפשרויות והזדמנויות לצמיחה. עם זאת, זה דורש גם תכנון קפדני, חשיבה אסטרטגית ומוכנות פיננסית.
ב-obi שירותים פיננסיים בע”מ, אנו מבינים את האתגרים וההתרגשות הכרוכים ביזמות. 

במדריך המקיף הזה, נחקור את השלבים והשיקולים החיוניים הכרוכים בפתיחת עסק משלך, יחד עם התמיכה והמשאבים שאנו מציעים כדי לעזור לך להצליח.

הכנה ליזמות

לפני הצלילה לעולם היזמות, חשוב להעריך את המוכנות שלך ולקבוע אם פתיחת עסק היא הדרך הנכונה עבורך. שקול גורמים כגון התשוקה שלך, כישורים, ביקוש בשוק ויציבות פיננסית. ב-obi שירותים פיננסיים בע”מ, אנו מציעים ייעוץ פיננסי אישי כדי לעזור ליזמים שואפים להעריך את מוכנותם ולפתח מפת דרכים ברורה להצלחה.

יצירת תוכנית עסקית מוצקה

תוכנית עסקית מעוצבת היטב היא הבסיס לכל מיזם מצליח. הוא מתאר את היעדים העסקיים שלך, שוק היעד, ניתוח התחרות, האסטרטגיה השיווקית והתחזיות הפיננסיות שלך.

הצוות שלנו ב-obi שירותים פיננסיים בע”מ מתמחה בסיוע ליזמים לפתח תוכנית עסקית מקיפה המותאמת לחזון ויעדה הייחודי. עם המומחיות שלנו, אתה יכול להציג מקרה משכנע למשקיעים, מלווים ובעלי עניין.

הבטחת תמיכה פיננסית

פתיחת עסק חדש דורשת לרוב השקעת הון משמעותית. בין אם אתה מממן את עצמך, מחפש משקיעים או מבקש הלוואה, ב-obi שירותים פיננסיים בע”מ מציעה מגוון פתרונות פיננסיים לתמיכה במסע היזמי שלך. היועצים המנוסים שלנו יכולים לעזור לך לבחון אפשרויות מימון, לנווט בתהליך הגשת הבקשה ולאבטח את המשאבים הדרושים כדי להפוך את החזון שלך למציאות.

הגדרת יעדים אישיים ועסקיים

הצלחה ביזמות דורשת בהירות של מטרה ומחויבות להשגת יעדים אישיים ועסקיים כאחד. הצוות שלנו ב-obi שירותים פיננסיים בע”מ עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי להגדיר את היעדים שלהם, לזהות אבני דרך מרכזיות ולפתח אסטרטגיות לצמיחה. על ידי התאמה של השאיפות האישיות שלך עם היעדים העסקיים שלך, אתה יכול ליצור מסע יזמי מספק.

פיתוח אסטרטגיה שיווקית

תוכנית שיווק חזקה חיונית למשיכת לקוחות, בניית מודעות למותג והנעת מכירות. ב-obi שירותים פיננסיים בע”מ מציעה תמיכה שיווקית מקיפה כדי לסייע לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה. ממחקר שוק ומיתוג לשיווק ופרסום דיגיטלי, הצוות שלנו יכול לעזור לך לפתח אסטרטגיה מותאמת אישית כדי לבלוט בשוק תחרותי.

גישה לשירותי תמיכה לעסקים

ניווט במורכבות של יזמות יכול להיות מאתגר, אבל אתה לא צריך לעשות את זה לבד. חברת ב-obi שירותים פיננסיים בע”מ מספקת תמיכה וליווי שוטפים לעסקים בכל שלב בדרכם. בין אם אתה זקוק לעזרה בחשבונאות, ציות לחוק, שילוב טכנולוגי או תכנון אסטרטגי, הצוות שלנו כאן כדי לסייע לך בכל שלב.

בחירת המבנה העסקי הנכון

בחירת המבנה המשפטי המתאים לעסק שלך היא החלטה מכרעת שיכולה להשפיע על המסים, החבות והגמישות התפעולית שלך.
obi שירותים פיננסיים בע”מ מציעה יועץ פיננסי מתמחה בנושא מבנה עסקי, לרבות בעלות יחידה, שותפויות, תאגידים וחברות בערבון מוגבל (LLCs).

אנחנו יכולים לעזור לך להעריך את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות ולבחור את ההתאמה הטובה ביותר לנסיבות הייחודיות שלך.

טיפים

  1. בצע חקירת שוק מקיפה: לפני שתתחיל, הבן את השוק שבו אתה מתכוון להיכנס. הבין את התחרות, את צרכי הלקוחות, ואת הפוטנציאל של השוק.

  2. פתח תכנית עסקית מפורטת: כתוב תכנית עסקית שתשמש כמדריך לפעולה. התמקד ביעדים, בתכנון פיננסי, ובאסטרטגיות שיווק.

  3. קח בחשבון את הנסיבות הפיננסיות: כדאי להיות מוכן להשקיע משאבים כדי לספק את צרכי ההתחלה של העסק. זה עשוי לכלול רכישת ציוד, שכירת עובדים, והוצאות נוספות.

  4. התמקד בשיווק וקידום מכירות: השקע ביצירת תוכן איכותי, בבניית קהל יעד, ובפרסום ברשתות החברתיות. זה יעזור לך להגיע ללקוחות חדשים ולבנות מודעות למותג שלך.

  5. חשוב על המועדפים והצרכים של הלקוחות: כדאי להבין את הפרופיל המדויק של הלקוחות שלך ולהתאים את המוצרים או השירותים שלך לצרכיהם.

  6. סקור את הסיכונים והאפשרויות: זה חשוב להיות מודע לסיכונים הפוטנציאליים ולפתור חסרונות עם תכניות ואסטרטגיות מתאימות.

  7. קרא ולמד: אל תהסס להשתמש במשאבים חינמיים ומקוונים כדי ללמוד עוד על פיתוח עסקים, שיווק, ניהול ונושאים פיננסיים.

סיכום

פתיחת עסק חדש היא עשייה מרגשת ומתגמלת, אך היא דורשת תכנון קפדני, הכנה פיננסית וביצוע אסטרטגי. עם obi שירותים פיננסיים בע”מ כשותף שלך, אתה יכול לקבל את המומחיות, המשאבים והתמיכה הדרושים כדי להפוך את החלומות היזמיים שלך למציאות. 

צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על השירותים המקיפים שלנו ולהתחיל את המסע שלך להמראה עסקית עם קורס פיננסי לעסקים מקצועי.

פתיחת עסק חדש - שאלות תשובות

השלבים הראשונים כוללים חקירת שוק כדי להבין את התחרות ואת הצרכים של הלקוחות, פיתוח רעיון עסקי ותכנון עסקי מפורט.

ישנם מספר אפשרויות למימון עסק חדש, כולל השקעות פרטיות, הלוואות בנקאיות, מימון מיקרו וממשלתי, גיוס משקיעים, וגם קרנות מיזם ותוכניות ממשלתיות.

האתגרים כוללים פינוי תקיינות, השקעת זמן ומאמץ, קשיי מימון, תחרות, וניהול כספים. כדי להתמודד עם זה, חשוב לתכנן היטב, להשקיע בלמידה והתנסות, ולפנות למקורות סיוע כגון ייעוץ עסקי ומימון מתאים.

כלים חשובים כוללים תכנון עסקי, תקשורת יעילה, יכולות ניהול, ידע פיננסי, יכולות שיווק, ורשת תמיכה ויעוץ.

אורן ביטרמן

הבעלים והמנכ”ל של חברת OBI שרותים פיננסים בע”מ המעניקה שירותי ליווי וייעוץ פיננסי עסקי ואישי. אני בן 45, נשוי+3 ילדים.

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

נרקיס הזמרת
נרקיס הזמרתלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"לכל מי שכספים וחשבונות עושה לו בלאגן בראש מצאתי פתרון וקוראים לו אורן...התגברתי על כל נושא ניהול הכספים והחשבונות ואפילו התחלתי להנות מזה"
אפרת שטרן
אפרת שטרןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"היום אני מרגישה שאני במקום הרבה הרבה יותר חזק...קיבלתי את הכלים של איך לעשות את זה...זה מידע שבאמת שווה זהב!"
גיל ברנמילר
גיל ברנמילרלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אני יודע איך להתנהל נכון יותר מול הבנקים ולהתנהל ולדעת איך למנף נכון יותר את הקלפים שנתנו לי"
רוני הירשמן
רוני הירשמןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"...קיבלנו 7 רמות יותר ממה שציפינו..ואם אתה לקוח של אורן, הוא דואג ואחראי לך כמו בן משפחה...זה הרבה יותר מסתם ייעוץ, זה משנה חיים"
יובל אטיאס
יובל אטיאסלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"הוא מנטור...הוא חבר ואני יכול להשתמש בו לכל צעד ותהליך בחיים...ראיתי בן אדם שרוצה לעזור לאנשים...זה נתן לי לפתוח מבערים קדימה"
ארי ויעל בן אור
ארי ויעל בן אורלצפייה בסרטון לחץ כאן
קרא עוד
"כבר אחרי השיעור הראשון ראיתי את התוצאות...הייתי סקפטית והתלבטתי בעבר...איך שהתחיל הקורס נשמתי לרווחה..שווה כל שקל ואף יותר"
גיל רודה
גיל רודהלחץ כאן לצפייה בסרטוןם
קרא עוד
"היה לי אתגר פיננסי...ראיתי את הערך שאורן מביא גם בחשיבה האסטרטגית לטווח הארוך וגם בפתרונות הטקטיים הנקודתיים...מקצועיות ושירות ברמה של החברות הגדולות"
פיליפ בינאמינסון
פיליפ בינאמינסוןלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"אם אתה רוצה להתייעל... אתה רוצה לגדול...אתה רוצה להחכים...אתה רוצה לפתח עוד אפיקי הכנסה - זה הבן אדם! אין לך מה להתלבט"
שחר קאיקוב
שחר קאיקובלחץ כאן לצפייה בסרטון
קרא עוד
"חיפשתי את הבן אדם שראה את מה שקורה בקצה המנהרה ויכול להראות לי את מה שאני מפספס...ציפיתי למקצוען וקיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי ..."
הקודם
הבא

שירותים נוספים

התחל צ'אט
צריך עזרה?
היי.
איך אוכל לעזור לך?