תנו לנו לקחת אתכם יד ביד ולהראות לכם את

תנו לי לקחת אתכם יד ביד
ולהראות לכם את

הנתיב המהיר להמראה פיננסית

איך תוכלו גם אתם לגרום להון העצמי שלכם לצמוח

איך תוכלו גם אתם
לגרום להון העצמי שלכם לצמוח

בבטחון, ביצירתיות, באחריות ובהתאמה אישית רק לכם

להגדיל את מספר
מקורות ההכנסה

נחתור יחדיו ליצירת מקורות הכנסה רבים ונמקסם את הכסף הקיים שלכם בשלל דרכים יצירתיות, נבצע השקעות חכמות ונייצר ערוצי הכנסה פאסיבית

לפתח גישה
של טייקונים

נפעיל מודלים עסקיים שיהפכו את ההמראה הפיננסית לדרך חיים וישנו את האופק הכלכלי שלכם באמצעות ידע פיננסי פרקטי שכולל כלים, מיומנויות והרגלים משני חיים

להגדיל את
שורת הרווחים

נטמיע בחייכם סט כלים משני חיים לניהול פיננסי יעיל באמצעותם תשלטו באופן מוחלט בתזרים, תלמדו כיצד להרים כסף מהרצפה ולהחזיר את זה שבורח דרך האצבעות בלי להרגיש

לשפר את מערך
ההגנות הכלכליות

נבצע התייעלות בכל הצד פנסיוני והביטוחי לכל המשפחה לשיפור ההגנות הכלכליות שלכם בכדי לקבל הגנות ביטוחיות מקסימליות ולמנוע כפל ביטוחים ועלויות ביטוח מיותרות

למה להמריא פיננסית דווקא איתנו?

שרות פיננסי אישי עם תוצאות לשפע כלכלי הגורם לדברים לקרות יד ביד בגובה העיניים מכיל ויצירתי עם סדר ומטרות אסטרטגי שמותאם בדיוק לך!

או במילים אחרות, 'תכלס', איך זה עובד?

או במילים אחרות,
'תכלס', איך זה עובד?

התהליך איתנו מתחיל בשיחת ייעוץ קצרה לבדיקת הצרכים שלכם והתאמה ראשונית. לאחר מכן ניפגש נשב ונכיר לעומק את הצרכים שלכם ויחדיו נבנה תכנית מקיפה יותר להמראה פיננסית. במידה ונמצא התאמה הדדית נוכל להתקדם לתכנית ליווי רחבה יותר ומותאמת אישית עבורכם. לקוחות רבים בוחרים גם להמשיך לליווי שוטף לעסקי הפיננסיים שלהם בכדי לשמור על התנופה, הפוקוס והניהול השוטף.

שיחת יעוץ
חינמית

צרו קשר כבר היום וספרו לי מה מפריע לכם, במה אוכל לסייע לכם

פגישת בניית אסטרטגיה פיננסית בהתאמה אישית

פגישה בת שעה עד שעתיים, ממוקדת ובמתכונת אישית עם אורן ביטרמן לבניית אסטרטגיה להמראה הפיננסית שלכם וצמיחת ההון העצמי שלכם בשיטת "ששת השלבים" שהוא פיתח. נגבש את המסלול המהיר ביותר להגדלת הכנסות, מיקסום מצב פיננסי, הטמעת הרגלים משני חיים וביטחון כלכלי.

תכנית ליווי
אישית

תכנית בליווי צמוד למספר חודשים שמותאמת עבור הלקוח, בה נעבור צעד צעד על בסיס שיטת ששת השלבים ונמקסם, יד ביד, את ערוצי ההכנסה והחיסכון שלכם, נפתח ערוצי הכנסה נוספים, נבצע התייעלות כלכלית למינוף ההון הקיים, נטמיע הרגלים פיננסיים משני חיים, נבצע אופטימיזציה של כל ההגנות הכלכליות שלכם ועוד

ליווי שוטף
חודשי

ליווי חודשי לניהול שוטף של עסקי הפיננסים, מעקב אחר תוצאות חודשיות, עמידה ביעדים, סיוע בקבלת החלטות ועוד

אז בואו נתחיל, עכשיו!!!

קבלו מאיתנו שיחת יעוץ חינם וללא התחייבות.

מה תקבלו בשיחת היעוץ?

ראשית נכיר אחד את השני, אקשיב אם משהו מציק לכם ומדוע בכלל התקשרתם?
כבר בשיחה ראשונית נחשוף את נקודות התורפה בהן אוכל לסייע לכם בעזרת הכלים שיש לנו בארסנל שצברנו. מהשיחה בוודאות תצאו כבר עם מספר רעיונות ראשוניים למה ניתן לעשות בכדי שתמריאו פיננסית כבר מהיום.
מזמין אתכם לנסות, הזמן על חשבוננו😊

מי אני?

מי אני?

היי, שמי אורן ביטרמן ואני הבעלים של חברת  OBI שרותים פיננסים בע”מ המספקת שירותי יעוץ וליווי פיננסי עסקי ואישי.

שנים רבות שברתי את הראש בחיפוש אחר מקורות הכנסה נוספים לי ולמשפחתי. הבנתי שלהסתפק במקור הכנסה אחד או שניים זה מסוכן מאוד. הרגשתי שאני חי בMODE הישרדותי ולא MODE של צמיחה בצד הכלכלי וזאת למרות שהייתי כבר רואה חשבון, בעמדה בכירה ומרוויח טוב. האמת שגם החברים השכירים סביבי לא היו במצב כל כך שונה. אבל לי זה פשוט לא הספיק. חלמתי להמריא. חלמתי על עסקים ויזמויות, כי יצירתיות זה משהו שתמיד בער בי, בכל דבר שאני עושה.

היצירה גורמת לי להתרגש. בכל תחום שנכנסתי אליו, תמיד הפשלתי שרוולים, למדתי בדרך הקשה, התנסיתי וצברתי כישורים. זה התחיל בעבודתי בתחום הפיננסיים, המימון, היזמויות השונות ונמשך גם לתחומים אחרים כמו שיפוצים, בניה, אינסטלציה, חשמל, עיצוב, נגרות והרשימה עוד נמשכת ונמשכת והתחומים אליהם נחשפתי היו רבים. תמיד בחרתי “להגדיל ראש”, לצלול למים ולהתנסות.

עם השנים השקעתי בעצמי המון בתחום ההתפתחות האישית, החוסן המנטלי, הצד המקצועי שלי, הפיננסיים, ההשקעות ועוד ועוד וזה עזר לי לפרוץ את מחסום מספר מקורות ההכנסה עליו הייתי תקוע זמן רב.

כשזה קרה, זה הלך והתעצם, משנה לשנה, וכיום אני בשלב של יצירה מתמדת של מקורות הכנסה נוספים בכל שנה ושנה. כמות המיומנויות שצברתי בדרך שעברתי, גרמו לי להבין שיש בידי הכל בכדי להרים עסק לייעוץ שבו אוכל ליצור גם לאנשים נוספים חיים אחרים ולעזור להם להמריא פיננסית ולהגשים את חלומותיהם.

עם ההמלצות שהגיעו והחום שקיבלתי מהלקוחות, הבנתי שזאת השליחות שלי. הדרך שעברתי לא הייתה לשווא וכעת הידע בו אני אוחז מהווה קיצור דרך ענקי לשפע כלכלי לכל מי שבוחר להיוועץ בי.

מהבלוג

בבלוג שלנו אנו מפרסמים מידי פעם פוסטים בהם ניתן טיפים, רעיונות יצירתיים וסיפורים מהחיים האישיים והמקצועיים, של אורן וצוותו אשר תוכלו לשאוב מהם רעיונות וכלים משני חיים גם לחייכם ביחס כמובן להתנהלות הפיננסית שלכם, אבל גם לדברים אחרים כמו כיצד תוכלו להקנות חינוך פיננסי גם לילדכם, כיצד תפתחו יכולות מנטליות חזקות לשמירה על דרייב עולה ומתגבר בכל יום, כיצד תוכלו ליצור לעצמכם מסלול מהיר להמראה פיננסית וקיצורי דרך בחיים על מנת להתקדם במהירות רבה יותר ליעדים שלכם וכן תשמעו סיפורים על רעיונות יצירתיים שאני מיישם מידי יום ויום עם לקוחותיי. שווה לכם להמשיך לעקוב! 

אלי אלעזרא הוא אחד הטייקונים הגדולים בארץ ולשמחתי גם חבר. זכיתי ללוות את מר אלעזרא כעשור מחיי במרבית החברות בקונצרן שהוא מנהל, המונה את קבוצת הרכב הידועה "אלבר", חברת הביטוח "הכשרה" וקבוצת אפרידר בתחום הבנייה.

הצטרפו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עדכונים מידי פעם על פעילויות חדשות, טיפים מועילים לשיפור חייכם הפיננסיים ופוסטים חדשים שעולים באתר.

ובנוסף, כדי לעלות במיידית על המסלול להמראה פיננסית, קבלו מתנה ממני - מדריך שנכתב על בסיס שנים של ניסיון וייתן לכם מספר כלים פרקטיים ליישום כבר מהיום

במדריך תקבלו מידע על:

  • פסיכולוגיית הכסף והשפעתה הישירה על התוצאות הכספיות שלכם.
  • החשיבות של הדוחות הפיננסיים שלכם בדרך לצבירת הון.
  • טכניקות לניהול יעיל ואפקטיבי של תזרים המזומנים החודשי שלכם.
  • היסודות לבניית האסטרטגיה שלכם לצבירת ההון וכיצד תצרו מקורות הכנסה רבים ומהיכן.
  • קיצורי הדרך שאתם חייבים להכיר בדרך לחופש הכלכלי שלכם.
  • שיפור ודיוק אופן ניהול קבלת ההחלטות שלכם בדרך להצלחות פיננסיות.

מלאו את הטופס והמדריך בדרך אליכם