ליווי פיננסי למשפחות

התהליך איתנו מתחיל בשיחת ייעוץ קצרה למיקוד ובדיקת הצרכים שלכם וכן בדיקת התאמה ראשונית. לאחר מכן ניפגש נשב ונכיר לעומק את הצרכים שלכם ויחדיו נבנה תכנית מקיפה יותר. במידה ותבחרו נוכל להתקדם לתכנית ליווי רחבה יותר ומותאמת אישית עבורכם. לקוחות רבים בוחרים גם להמשיך לליווי שוטף לעסקי הפיננסיים שלהם בכדי לשמור על פוקוס וניהול.

שיחת יעוץ
חינמית

ראשית נכיר אחד את השני, אקשיב אם משהו מטריד אתכם, במה אתם צריכים את עזרתי ומדוע בכלל התקשרתם? כבר בשיחה ראשונית אדע לזהות היכן אוכל לסייע לכם בעזרת הכלים שיש לי בארסנל שצברתי. מהשיחה הזאת סביר להניח שכבר תצאו עם מספר רעיונות ראשוניים למה ניתן לעשות בכדי שתמריאו פיננסית כבר מהיום וחשוב לי שנבין יחדיו אם אני יכול לעזור לכם. בסיומה נחליט אם מתקדמים להיפגש פנים אל פנים להיכרות רחבה יותר.

צרו קשר כבר היום וספרו לי מה מפריע לכם, במה אוכל לסייע לכם. הזמן על חשבוני.

פגישת יעוץ
אישית

זוהי פגישה בה אקדיש לכם כשעה וחצי מזמני והיא תהיה ממוקדת וייחודית עבורכם ובמתכונת אישית כשמטרתה העיקרית תהיה בניית אסטרטגיה לפתרון לצרכים שלכם שעלו בשיחתנו המקדמית ובעיקרה חשיבה על הגדלת הכנסות, שיפור מצב פיננסי, הטמעת הרגלים משני חיים וקבלת כלים מוכחים לשליטה עוצמתית בתזרים החודשי. בפגישה אציג בפניכם את הדרך שלכם להמראה פיננסית.

תכנית ליווי
אישית

במידה ותמצאו מתאימים לתהליך רחב יותר וכן ואבין שביכולתי לתת לכם ערך רב, תוכלו לקבל ממני תכנית  אישית לליווי צמוד של מספר חודשים שתתואם בדיוק למידתכם, בה נעבור צעד צעד ליישום התכנית אותה בנינו בפגישה הראשונה וזאת על בסיס מתודולוגיה סדורה שנבנתה על ידי בה נבצע בין היתר מיקסום של ערוצי הכנסה וחיסכון, נפתח יחדיו ערוצי הכנסה נוספים, נבצע התייעלות כלכלית למינוף כספי המשפחה, נטמיע הרגלים פיננסיים משני חיים, נבצע אופטימיזציה של כל ההגנות הכלכליות שלכם ועוד. במהלכה ובסיומה של התכנית צפויים חייכם להשתנות, לאחר שנוציא לפועל את מה שהיה בגדר רעיונות כשהידע והכלים הפרקטיים שתרכשו יהפכו גם לפעולות.

ליווי שוטף
חודשי

לאחר תכנית ליווי אישית ניתן להמשיך לקבל מאיתנו ליווי חודשי לצורך ניהול שוטף של העסק, או המשפחה, מעקב אחר תוצאות חודשיות, עמידה ביעדים, סיוע בקבלת החלטות ועוד. כשיש מישהו נוסף שדוחף, מניע ועוזר לכם לקבל החלטות בכל התלבטות, מוריד אתכם את הרעיונות לביצוע, החיים הופכים לפשוטים יותר ואתם תבינו שיש לכם שותף חדש לדרך שמסייע וגורם לדברים לקרות.

קצת ממה שאומרים עלינו...